Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 334 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Mar 13, 2009 10:07 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Jun 01, 2008 10:06 pm
Pomenuti aparat sigurno nije jedan od onih koji se preporucuju za epilaciju. Cini mi se i da je cena previsoka, a mislim i da se radi o jednoj vrsti IPL. Kada se epilacija radi IPL-om, rezultati su uvek losiji nego kada se radi pravim laserom.

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: Sub Mar 14, 2009 3:52 am 
Pridružio se: Sre Avg 27, 2008 4:59 am
Znam zenu koja se bavi distriucijom tih lasera i jos nekih aparata,oprema je vise nego losa...

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: Ned Mar 15, 2009 2:38 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sub Mar 14, 2009 11:56 pm
Radila bih lasersku epilaciju dlacica sa pazuha i prepona, pa me zanima strucno misljenje da li je to zaista bezopasno i najiskrenije preporuke svih vas koji ste negde isli vec u Beogradu i vasa iskustva sa tim salonima/ordinacijama ?

Ja sam videla da se spominju "Epilion" koji je medju prvima poceo sa Laserskim epilacijama, ali provlaci se i neki salon "Flamingo", a ono sto mi nije jasno su katastrofalne razlike u cenama za iste regije kod ta dva centra!!! Dva i vise puta da bude skuplje je znak da nesto nije u redu, pa vas molim za savet.

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: Ned Mar 15, 2009 3:13 am 
natalivud je napisao:
Radila bih lasersku epilaciju dlacica sa pazuha i prepona, pa me zanima strucno misljenje da li je to zaista bezopasno i najiskrenije preporuke svih vas koji ste negde isli vec u Beogradu i vasa iskustva sa tim salonima/ordinacijama ?

Ja sam videla da se spominju "Epilion" koji je medju prvima poceo sa Laserskim epilacijama, ali provlaci se i neki salon "Flamingo", a ono sto mi nije jasno su katastrofalne razlike u cenama za iste regije kod ta dva centra!!! Dva i vise puta da bude skuplje je znak da nesto nije u redu, pa vas molim za savet.

Bezbedno je ako se radi na laseru koji je za to predvidjen i ako intervenciju radi dermatolog. Do sada sam, nazalost, vidjala brojne nezeljene efekte kod pacijenata koji su ko zna gde i na kom aparatu radili epilaciju.
Ja sam radila epilaciju i u Beogradu i u inostranstvu, i ako te zanima moje iskustvo posalji mi email ili pp da ne pravim besplatnu reklamu.

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: Ned Mar 15, 2009 3:26 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sub Mar 14, 2009 11:56 pm
Vojislava, bila bih Vam zahvalna ako bi mi poslali preporuke za te centre u Beogradu gde mogu sigurnu epilaciju uraditi, a da me ne boli glava!!
Moja e-mail adresa je: [email protected]
Velik pozdrav za Vas!!!

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: Ned Mar 15, 2009 7:02 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Mar 15, 2009 2:45 am
I meni bi mogli da posaljete te preporuke za lasersku epilaciju, moze i pp

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: Ned Mar 15, 2009 7:05 pm 
Pridružio se: Ned Mar 15, 2009 2:45 am
Imam nameru da zbog izuzetno jakih dlacica na preponama, uradim "duboke prepone" laserom i zanima me da li bih smela da na isti nacin uklonim dlacice u predelu bradavica na dojkama, jer ih imam desetak, ali su tamne i jake!

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: Ned Mar 15, 2009 8:05 pm 
Pridružio se: Ned Mar 15, 2009 4:31 am
Ima li neko iskustva sa laserskim uklanjanjem dlaka kod muskaraca sa grudnog kosa i ledja, jake crne i guste?
Da li je to efikasna metoga, da ne bude bacanje para i vremena?

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: Ned Mar 15, 2009 8:14 pm 
anculina je napisao:
Imam nameru da zbog izuzetno jakih dlacica na preponama, uradim "duboke prepone" laserom i zanima me da li bih smela da na isti nacin uklonim dlacice u predelu bradavica na dojkama, jer ih imam desetak, ali su tamne i jake!

Bezbedno je, ali opet zelim da naglasim, ako se radi na odgovarajucem aparatu i ako to radi dermatolog.

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: Ned Mar 15, 2009 8:28 pm 
Pridružio se: Ned Mar 15, 2009 4:31 am
A kako ja kao laik mogu da napravim pravi izbor, gde i kod koga da odem?
Koji su to laseri koji su dobri?

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: Pon Mar 16, 2009 11:00 am 
Pridružio se: Čet Mar 12, 2009 3:22 pm
Shomy je napisao:
Znam zenu koja se bavi distriucijom tih lasera i jos nekih aparata,oprema je vise nego losa...

hvala na odgovoru, potvrdila sam svoje sumnje.
da li neko moze da mi preporuci nesto u novom sadu a da nije diva, provereno. molim vas.
sto se tice prepona idealan sam pacijent ali dlacice ispod pazuha su mi vise smedje.
da li je epilon u bg-u jedino resenje???

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: Pon Mar 16, 2009 11:04 am 
Pridružio se: Čet Mar 12, 2009 3:22 pm
vojislava je napisao:
Pomenuti aparat sigurno nije jedan od onih koji se preporucuju za epilaciju. Cini mi se i da je cena previsoka, a mislim i da se radi o jednoj vrsti IPL. Kada se epilacija radi IPL-om, rezultati su uvek losiji nego kada se radi pravim laserom.

vojislava, budi ljubazna i posalji i meni na e-mail podatke o ordinaciji u kojoj si radila epilaciju.
pustam dlacice vec 5 nedelja, ne suncam se i spremna sam, samo mi treba sigurno mesto.
zahvaljujem se unapred: [email protected]

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: Pon Mar 16, 2009 4:58 pm 
Poslala sam na e-mail

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: Sre Mar 18, 2009 1:48 am 
Pridružio se: Sre Jul 23, 2008 1:17 am
Da li se sme raditi epilacija ako imam problem sa proirenim venama?

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: Sub Apr 11, 2009 8:22 pm 
Pridružio se: Sub Apr 11, 2009 1:27 pm
Pozdrav ljudi,

evo ja pročitao ceo ovaj post i vidim da je bilo dosta reči o lady sense salonu. Posle malo traženja po internetu našao sam njihov sajt : www.ladysense.co.rs. Mene interesuje sledeća stvar. Pošto vidim da ste otkrili da je izvesni valdi sa ovog foruma vlasnik tog salona i da je adresa salona menjana čak tri puta interesuju me vaši utisci o tom salonu, ako je neko uopšte i bio kod njih. Takođe sam pročitao da Valdi kritikuje izvesne italijanske aparate za depilaciju, a na njihovoj web prezentaciji upravo stoji da oni koriste italijanske aparate. Zar sve ovo nije čudno ? Voleo bih da čujem vaša mišljenja...

Pozdrav

Vrh

Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 334 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23  Sledeća

Izdvajamo za vas:

Sva vremena su u UTC + 2 sata