skidanje mladeza

Deo foruma gde možete podeliti svoja pitanja o najvećem ljudskom organu, koži. Kako sačuvati kožu, negovati, kada lečiti kožna oboljenja, kome se obratiti. Posavetujte se o kozmetičkim preparatima i negi kože i kose.

Moderatori: mr ph. Silvio, moderato, admin, vlada99, goranai

Odgovori
zorical
Novi član
Novi član
Postovi: 1
Pridružio se: Ned Mar 06, 2005 10:06 pm

skidanje mladeza

Post od zorical »

Imam mladez velicina 8 mm,koji je iznad ravni koze,nalazi se na dojci.Plasticni hirurg mi je zakazao skidanje za 30 jun.Kada sam bila na pregledu kompjuterizovanom dermatoskopijom doktorka mi je rekla da mladeze ne treba skidati leti.Sad sam u dilemi da li da odlozim skidanje za zimu posto se dugo ceka na skidanje na Poliklinici.
goranai
Saradnik
Postovi: 868
Pridružio se: Sub Jul 17, 2004 10:51 am
Koliki je zbir brojeva cetiri i pet: 5
Lokacija: Beograd

Post od goranai »

Nije nikakav problem da skinete mladez leti samo ga nemojte suncati- ili ga zastitite od sunca dobrom antisolarnom kremom
predajem estetsku negu i dermatologiju , uza specijalnost mi je barijerna funkcija koze, nega zdrave koze i alergijske promene na ocnim kapcima.
Odgovori