Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 33 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3
Autor Poruka
 Tema posta: Opadanje
PostPoslato: Sub Dec 01, 2007 1:19 am 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Sep 29, 2007 6:18 pm
Postovi: 277
Kosa mi nikada nije opadala...u zadnjih 2 meseca sam primetio da mi kosa jace opada.Posto sam se u oktobru preselio u drugi grad zbog studija mislio sam da je stres.Medjutim ja se uopste ne nerviram.Kad sam pricao sa cimerima shvatiki smo da nam svima nenormalno opada kosa do mere da zapusimo slivnik! Poceli smo da sumnjamo da je problem u vodi... Da li mozda neko ima slicno iskustvo?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: resenje za celavu glavu
PostPoslato: Pet Nov 07, 2008 3:06 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Nov 07, 2008 12:58 pm
Postovi: 3
michelin je napisao:
Obično je period od prvih rezultata istraživanja do serijske proizvodnje jako dug tako da će još mnogi oćelaviti dok taj lijek ugleda svjetlost dana.Je li izvor informacije inostrani ili sa ovih prostora i da li bi mogao dati web adresu sa kojeg si pokupio informaciju



Iz mog iskustva nema tog lek,jedino resenje je implantacija kose, ja sam prezadovoljan i svima preporucujem.

www.dhiserbia.com :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: resenje za celavu glavu
PostPoslato: Čet Nov 13, 2008 1:33 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Nov 06, 2008 4:38 pm
Postovi: 2
Iz mog iskustva nema tog lek,jedino resenje je implantacija kose, ja sam prezadovoljan i svima preporucujem.

www.dhiserbia.com :D[/quote]


Ej, mnogo mi je drago da to cujem. Moj decko ima problem sa gubitkom kose, treba da odemo na pregled do * REKLAMA *-a.Javicu vam moje utiske.Mislila sam da j to sad nesto eksperimentalno, ko zna sta je to, ali sve vise od ljudi cujem za tu tehniku,reakcije su super a pogotovu sto se ta metoda primenjuje skoro svuda u svetu.

Ako ti nije problem posalji mi slike pre i posle, i molim te objasni mi jedni kazu da imas kosu odmah a drugi da je potrebno par meseci da vidis rezultat?

//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 33 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 119 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: