"Groznica" na usnama

Deo foruma gde možete podeliti svoja pitanja o najvećem ljudskom organu, koži. Kako sačuvati kožu, negovati, kada lečiti kožna oboljenja, kome se obratiti. Posavetujte se o kozmetičkim preparatima i negi kože i kose.

Moderatori: mr ph. Silvio, moderato, admin, vlada99, goranai

Odgovori
djlabomi
Novi član
Novi član
Postovi: 16
Pridružio se: Pon Mar 14, 2005 5:44 am

"Groznica" na usnama

Post od djlabomi »

Molim da mi neko strucan odgovori kako se leci, tretira,...groznica (narodski receno) na usnama. Da li se uopste to bolno mesto dira ili prolazi samo po sebi?
Hvala!
goranai
Saradnik
Postovi: 868
Pridružio se: Sub Jul 17, 2004 10:51 am
Koliki je zbir brojeva cetiri i pet: 5
Lokacija: Beograd

Post od goranai »

Koliko cesto vam se javlja groznica, ako je redje od jednom mesecno mozeste primenjivati samo lokalnu terapiju, Napr Herpigen na bazi glicirize sladica. a ako je cesce potrebna je supresivna th oralnim aciklovirom 5 dana 5 x 1 a zatim do 3 meseca 3x1. Bioptron ili bioloski laser ili cekati da prodje , samo da ne ostanu oziljci
predajem estetsku negu i dermatologiju , uza specijalnost mi je barijerna funkcija koze, nega zdrave koze i alergijske promene na ocnim kapcima.
djlabomi
Novi član
Novi član
Postovi: 16
Pridružio se: Pon Mar 14, 2005 5:44 am

Post od djlabomi »

Retko mi se pojasvljuje groznica.
Hvala na brzom odgovoru! :)
Odgovori