Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 696 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 43, 44, 45, 46, 47
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Sep 14, 2007 11:10 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Sep 01, 2007 1:51 pm
Postovi: 32
Moze li neko da mi posalje na PP gde u Novom Sadu moze da se kupi avene kozmetika.
Pozz


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Sep 11, 2008 7:52 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Sep 09, 2008 9:19 pm
Postovi: 18
Lokacija: asd
Koristim je vec nekoliko meseci ali mi ne pomaze vise kao pre,moracu da je menjam

_________________
asdasdas


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Sep 13, 2008 3:56 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Nov 28, 2007 7:17 pm
Postovi: 34
Lokacija: BiH/Novi Travnik
Evo da se i ja nadovezem na ovu temu!
Korisitm Avene vec godinu dana, u zadnje vrijeme slabije, jer mi se cini da je izgubila efekat na moju kozu,al mogu reci da je dosta,dosta pomogla, jako dobra krema za oziljke od akni, i za crvenilo od akni!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Avene Diacneal
PostPoslato: Pet Dec 11, 2009 3:18 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Dec 11, 2009 1:42 pm
Postovi: 2
e ovako...ja imam problema sa mitiserima,i poneka bubuljica mi izadje...ali nemam akne(hvala Bogu):D
Uglavnom su mitiseri na nosu i malo okolo pa mi recite da li je za mene ova krema..kupila sam je,koristim je 3 dana tek i pomalo mi je crveno i sad ne znam sta da radim...:/
pomozitee!Ne znam da li pomaze kod mitisera...a i sad imam siske pa mi se dosta pojavljuju mitiseri i bubuljice na celu :S


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Avene Diacneal
PostPoslato: Sre Feb 24, 2010 9:23 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Feb 21, 2010 8:12 pm
Postovi: 35
Evo procitao sam svih 47 strana i resih da se prikljucim mada sumnjam da je neko jos uvek aktivan ovde...
Na prvim stranama je AD maksimalno hvaljen a "listajuci" strane vidim da situacija sa njim i nije bas toliko sjajna :(
Danima citam sve u vezi bubuljica, masne i suve koze u nadi da cu naci neko resenje za sebe. Zamolio bi sve vas za pomoc (maki, bobo, nena, dragana i ostali)
Da "cujete" samo moj problem, mislim da je specifican. Ja imam ogroman problem sa kozom lica- ustvari koza na celu mi je uzasna. Nekako je zadebljana, gruba, nije kao ostatak lica,
otvorene pore...uzasno izgleda. Celo mi se masno a peruta se-ljusti :cry: Ne koristim nista, nista ne mazem. ujutru se umijem samo vodom, obrisem peskirom i koza (samo celo) mi
izgleda uzasno, nekako plasticno ali nije masno, ne znam ni kako da objasnim... Kasnije tokom dana postaje malo po malo sve masnije i kada bude toliko masno da vise ne mogu da ga gledam
ja se umijem i operem celo nekim obicnim sapunom, medjutim koza na celu tada pocne da se peruta i izgleda nekako suvo. Znaci masna je pa se peruta, ide iz krajnosti u krajnost :x
Sa bubuljicama nemam strasan problem, izadje po neka ali se za par dana povuce. Forumasi pomozite mi molim vas. Sve sam procitao ali opet nisam siguran sta da radim. Da li bi mi mozda ovo pomoglo:
-uvece: Lush Fresh Farmaci sapun ili sebamed sapun, pa Avene diacneal
-ujutru: Lush Fresh Farmaci sapun ili sebamed sapun, ----mozda i neka krema za hidriranje i vlazenje koze

????
Please


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Avene Diacneal
PostPoslato: Pon Sep 18, 2023 2:16 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Sep 17, 2023 4:50 pm
Postovi: 12
Tablete protiv akni - https://rs.nonacne.com Nonacne su zaista uspešno sredstvo protiv promena na koži u vidu akni.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 696 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 43, 44, 45, 46, 47

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 116 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: