Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 696 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Dec 09, 2006 9:05 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Jan 18, 2006 4:47 pm
Postovi: 81
:D :D :D
Lush FF sapun i AD (samo na preostale akne),
uveče FF sapun i Loreal Pure zone (sebo-calmyl tm + acide salicylique)

ja sam preporođena i lepa i lice mi nije masno ,niti se peruta ,niti je crveno, niti mi izlaze nove,ja sam napokon zadovoljna!
POZZZ :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Dec 10, 2006 12:28 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Jul 01, 2006 9:20 pm
Postovi: 427
Lokacija: Beograd
Jelena83 je napisao:
Meni je rekla da bi mi to u ovom trenutku maltene odralo kozu s lica :o jer je previshe osetljiva... Sto je najgore, da sam otisla kod nekog drugog kozmeticara verovatno bi mi i uradili mehanicko ciscenje, jer sama sama instistirala na tome :lol: ko zna sta bi tek tad bilo...


Ne da bi ti tretman mehaničkog čišćenja odrao kožu s lica, nego bi ti napravili žive rane, kao što sam ja "pametnica" samoj sebi uradila pre par nedelja i još uvek imam posledice te akcije i ne znam čime da ih rešim.

Jel probao neko tu Afrodita professional kremu sa AHA kiselinama?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Maj 31, 2007 11:00 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Dec 12, 2005 1:47 am
Postovi: 716
Jelena83 je napisao:
Ja sam juche kupila gel za umivanje za osetljivu kozu (Gentle gel cleanser rinse-off forumula for normal to combination skin, 1300 din, ali flasha ima 200ml :lol: )


Ima li neko iskustva sa ovim gelom?
Potrosila sam Cleanance,bio je ok, ali sam mislila da malo promenim... :roll:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Jun 01, 2007 1:16 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Jan 26, 2005 5:11 pm
Postovi: 140
imala sam ja tu afroditinu kremu,cini mi se da je bezveze,meni nije ostala ni u kakvom secanju....otprilike ko onaj dercome


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Jun 01, 2007 5:07 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Apr 04, 2006 5:32 pm
Postovi: 16
Lokacija: Vranje
Nena,jesam li dobro shvatila da ti imas problem samo sa masnocom koze?

Ako ti je samo to problem onda nema potrebe da toliko eksperimentises.Mehanicko ciscenje nikako ne moze da ti pomogne-veruj mi.
Ja sam svoje lice iz katasrofalnog stanja(blago receno) skroz sredila uz Diacneal,ti si rekla da ti ne odgovara,ali mislim da si sigurno negde napravila gresku,samo ne znam u cemu,jer se meni koza nikad nije susila od njega.
Sto ne probas Avene losion,on ima puder u sebi i sluzi protiv mascenja i sjaja koze?Meni je super,koza mi uopste nije masna i ne sija se.Pored njega,koristim Hydrance optimal legere kremu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Jun 01, 2007 5:36 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Dec 12, 2005 1:47 am
Postovi: 716
Emilija, moze detaljnija recenzija tog losiona i kreme, please :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Jun 01, 2007 6:38 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Jul 01, 2006 9:20 pm
Postovi: 427
Lokacija: Beograd
Emilija je napisao:
Nena,jesam li dobro shvatila da ti imas problem samo sa masnocom koze?

Ako ti je samo to problem onda nema potrebe da toliko eksperimentises.Mehanicko ciscenje nikako ne moze da ti pomogne-veruj mi.
Ja sam svoje lice iz katasrofalnog stanja(blago receno) skroz sredila uz Diacneal,ti si rekla da ti ne odgovara,ali mislim da si sigurno negde napravila gresku,samo ne znam u cemu,jer se meni koza nikad nije susila od njega.
Sto ne probas Avene losion,on ima puder u sebi i sluzi protiv mascenja i sjaja koze?Meni je super,koza mi uopste nije masna i ne sija se.Pored njega,koristim Hydrance optimal legere kremu.


Kamo sreće da mi je mašćenje lica jedini problem... :-?

Jeste da nemam akne i bubuljice, ali imam komedone, koji se stvaraju iznova šta god mazala, pila, jela... te moram da ih čistim, čitaj kopam, cedim, stiskam bar 2 puta mesečno, i eto novog problema: posledice čišćenja komedona - uništeno, raskopano lice, kome nije nikakav problem da zaceli jednom, 5 puta, ili 20, ali isti atak ga dočekuje opet i opet svako malo...
Drugo, ja očigledno više nemam ni trunčicu živaca kad je lice u pitanju, pa ne umem da budem NEŽNA prema svom licu, svo to čišćenje u kućnoj radinosti može da se uradi bez posledica u vidu oguljene, izmaltretirane kože, ali ja sam stvarno izgubila strpljenje...

Eto, SAMO to je moj problem... :(
Ali, iako smo na temi o Diacnealu, moram da kažem da mi je Skinoren stvarno dosta drugačiji od svega što sam probala, i jako sam zadovoljna za sada. :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Jun 01, 2007 6:40 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Jul 01, 2006 9:20 pm
Postovi: 427
Lokacija: Beograd
skvo, a da probaš Neutrogena 2u1 za umivanje? :roll:
Nije skup, a odličan je


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Jun 01, 2007 6:45 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Dec 12, 2005 1:47 am
Postovi: 716
Joj ne znam...
kada pogledam unazad jedino avene mi je bio dovoljno blag za kozu, uzasno je osetljiva...
Od kad sam pocela da je tretiram kao takvu, dakle osetljivu, situacija je neuporedivo bolja... ne smem da kazem koliko je dobra, plasim se da ne ureknem.
E,da i preporucujem vam svima avene termalnu vodu, super stvar


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Jun 01, 2007 6:58 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Jul 01, 2006 9:20 pm
Postovi: 427
Lokacija: Beograd
Jel se to posebno kupuje baš kao termalna voda ili?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Jun 01, 2007 7:11 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Dec 12, 2005 1:47 am
Postovi: 716
Aha, imas pakovanje od 50, 150 i 300ml, a cene su oko 350, 550, 750... otprilike.
Imas u lillyima u kojima je sada i mini apoteku, tamo je jeftinije.
Jako lepo umiri lice, manje se masti, hidrira kozu, bas je dobra stvar


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Jun 02, 2007 4:14 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Apr 04, 2006 5:32 pm
Postovi: 16
Lokacija: Vranje
Avene Cleanance Lotion
sluzi za ciscenje i matiranje koze.Dvofazni je,mora da se promucka pre upotrebe jer se na dnu bocice nalazi puder za matiranje koze,a tecnost sluzi za ciscenje.Bez alkohola je i ne susi kozu.
Ja ga koristim vise od mesec dana i nemam nikakav problem.
Koristim i Cleanance gel za umivanje,on mi je bas ok.
Avene Hydrance optimal legere krema
je hdrantna krema namenjena masnoj i mesovitoj kozi.Meni je ona odlicna,mislila sam da ce mi trebati neka za regulaciju sebuma,posto je koristim u toku dana,ali je ova super,nije masna i brzo se upija,inace je odlicna podloga za toniranu kremu.
Povremeno namazem Diacnela za noc,ali dosta retko,onda kada primetim da ce mi izaci neka bubuljica,on to obavezno smiri.
Meni je Avene trenutno idealna kolekcija za lice,konacno sam nasla nesto sto mi stvarno odgovara,a na mom licu se ne vidi da sam ikada imala i najmanji priblem sa bubuljicama,u sta pre godinu dana ne bih poverovala.


nenna,da li stavljas puder na lice?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Jun 02, 2007 5:11 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Jul 01, 2006 9:20 pm
Postovi: 427
Lokacija: Beograd
Emilija je napisao:

nenna,da li stavljas puder na lice?


Da, stavljam puder skoro svaki dan, mada se trudim da ga namažem u jako tankom sloju kad je ovako toplo vreme, pa da mi to bude umesto zaštitne kreme.
Trenutno koristim Clarins Multi-Matte Foundation, puder je prva liga po svim stavkama, samo što nije baš skroz lagan... mada je mnogo lakši od Colorstay-a koji sam koristila pre toga.

Sve u svemu, svesna sam da mi tečni puder u dobroj meri utiče na zapušavanje pora i stvaranje komedona, ali glavni uzrok su hormoni. Zato od sledećeg meseca krećem sa Yasmin pilulama.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Jun 02, 2007 6:24 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Dec 12, 2005 1:47 am
Postovi: 716
Emilija,
puno hvala na iscrpnom izvestaju :D

Ja koristim za umivanje Cleanance gel,ali post mi je pri kraju mislila sam da uzmem sada onaj gentle cleanser za mesovitu kozu, posto je ovaj cleanance zapravo za kozu sa bubuljicama, a moja to nije pa mislim da ce mi vise prijati.
A opet uvela bih neki matirajuci tonik, pa sam mislila da ovo ne bi bilo lose resenje, nego se bojim zato sto sadrzi alkohol, pise na njihovom sajtu, pa da ne bude preagresivan.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Jun 02, 2007 6:56 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Mar 20, 2006 1:12 pm
Postovi: 164
Lokacija: Beograd
skvo je napisao:
Aha, imas pakovanje od 50, 150 i 300ml, a cene su oko 350, 550, 750... otprilike.
Imas u lillyima u kojima je sada i mini apoteku, tamo je jeftinije.
Jako lepo umiri lice, manje se masti, hidrira kozu, bas je dobra stvar


SKVO a u kom liliju si videla te mini apoteke...to mi zvuci skroz super!! :D
I tamo ima AVEN ?!
Vidi , vidi....a ja cesto idem u lili u Beogradskoj ulici jer taj mi je nekako najzgodniji..prolazim cesto tuda...on nema mini apoteku...doduse , i mali je!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 696 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 167 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: