Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Bol u levom testisu
PostPoslato: Ned Jun 16, 2013 11:59 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jun 16, 2013 11:54 am
Postovi: 3
Pozdrav svima,imam problem..
Juce sam se vracao iz grada,oko pola 11 uvece i prilikom sedanja na bajs,otprilike sam napravio mehanicku povredu levog testisa.. Tj,nesto poput nagnecenja..
Tada me je boleo jedno sat,dva i bol je prestao.. Lepo sam spavao,sve u redu do jutros.. Uzeo sam da sredjujem sobu,nebitno,i rukom sam blago presao preko njega i poceo je relativno jaci bol koji se preneo i na stomak.. Levi testis mi je za 50% veci od desnog,tj. "naduo se" .. Proslo je vec 20 minuta i bol je znatno slabiji,tj. jedva i da osecam bol.. Znam da preporucujete posetu urologu,ali imam 17 godina i relativno mi je neprijatno.. Pricao sam sa roditeljima,imao sam ovakav problem i kad sam bio bas mladji i tada su mi lekari preporucili mirovanje i moja majka nije sigurna,hladnu oblogu mozda.. Za sada samo mirujem... Recite mi kako da reagujem zato sto bol se opet smirio.. Mozda mi je samo mirovanje potrebno,ali sam uznemiren.. Vidim da po forumima pominju svakakve komplikacije i to me je jos vise uznemirilo.. Sve najbolje,nadam se da ce sto manjem broju ljudi ovakvo nesto da se dogodi..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bol u levom testisu
PostPoslato: Ned Jun 16, 2013 12:31 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jun 16, 2013 11:54 am
Postovi: 3
Da dodam.. Od trenutka kada sam postavio temu,stavio sam blago hladnu oblogu i levi testis mi se skoro pa vratio velicini desnog.. ne boli me kada striktno mirujem,ali pri odredjenim pokretima nagli bol koji nestane kada mirujem.. Vec pretpostavljam da samo trebam da mirujem,ali sam idalje jako nesiguran..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bol u levom testisu
PostPoslato: Ned Jun 16, 2013 12:41 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jun 16, 2013 11:54 am
Postovi: 3
I levi testis mi je malo tvrdji,jako malo od desnog.. Mozda zbog obloge? I iako odmaram,desi mi se da me zaboli..


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 137 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: