Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: sve slicno ali....normalno ili ne???
PostPoslato: Čet Mar 13, 2008 3:28 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Mar 13, 2008 1:59 pm
Postovi: 3
Kao sto sam u naslovu rekao,postoje mnoge teme koje su slicne mom problemu ali nie to bas to
E ovako:
imam 20 godina i imam problema (nadam se da to nije prob)
levi testis mi je "opusteniji"od desnog i malo je manji od oraha,dok je desni tu oko velicine oraha.Ne znam u cemu je poenta to da kozica mora biti prevucena skroz preko penisa,meni na primer ne moze skroz ili moze uz manje bolcice moze,dok u toku odnosa to nije neki veliki problem.
Osecam nekad nepriante bolove u testisima koji se manifestuju slabijim bolom u predelu donjeg stomaka,tj sa leve strane iznad stidnih dlacica,e sad ne znam da li je to normalno posto imam obicaj da masturbiram po 3-4 puta dnevno,ne znam da li to ima kakve veze sa tim bolovima.
problem broj 1 :D kod nas mladih je prerana ejakulacija,ali mislim da je to zvisezbog te nezrelosti inapaljenosti
e sad mi molim vas recite:
sta da radim u vezi tih bolova,da li bi trebao da se javim urologu ili da smanjim masturbaciju,da li su velicina i ti polozaji testisa normalni....

molim vas za odgovor/e plssssssss


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Mar 13, 2008 11:57 pm 
Korisnikov avatar OffLine Moderator
Pridružio se: Ned Jan 29, 2006 9:59 pm
Postovi: 1910
organi su ti normalni a bolovi sto ti se povremeno javljaju i to je vise manje ok...
O preranoj ejakulaciji imas celu temu gore u lepljivim.

_________________
Molim,postavljajte vasa pitanja na forumu jer slanjem meni na pp imate manje sansi da vam bude odgovoreno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Mar 14, 2008 2:56 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Mar 13, 2008 1:59 pm
Postovi: 3
Vragolasta Amfibija je napisao:
organi su ti normalni a bolovi sto ti se povremeno javljaju i to je vise manje ok...
O preranoj ejakulaciji imas celu temu gore u lepljivim.

ok,hvala ti puno,puno :D :D
reci mi da li su ti bolovi koje imamm(leva strana iznad stidnih dlacica( urinalni kanal))mozda uzrok te preterane masturbacije(3-4 puta dnevno),da li to moze biti opasno?
ti bolovi mi se sa leve strane ,mi se jave od bolova levog testisa(koji sam objasnio kakav je)sa desne strane nema ih>>


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 108 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: