Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Razrokost....
PostPoslato: Ned Apr 06, 2008 6:15 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Apr 06, 2008 5:49 pm
Postovi: 8
Lokacija: Finska....
Moj slucaj je vrlo jedinstven bio jer sam rodjena normalno sa oba oka sa zenicima u centru...Za vrlo kratko vreme u roku od mesec dana pojavila mi se razrokost decnog oka i islo je u desnu stranu, deciji lekar je konstatovo da je uzrok povisena temperatura, roditelji su mi pokusali nekoilko puta da mi operisu oko kog poznatih lekara ali ja nisam prisatajala osim sto sam pristajala da nosim naocare i vezbe kod lekara. Konacno sam oko operisala parama dobrotvora iz Amerike a operaica je obavljena u Beogradu u privatnoj ordinaciji : SVETI VID : operisala me je DR. DUBRAVKA pomogla mi i sestra od tetke isto pediatar koja mi je bila velika hraberost i veliko ohrabrenje za mene neodlucnu i jako plasljivu. Srecom, operacia je uspela ja sam izgledam postala ista sa ocima u centru. Bila sam sretna i zaboravila svu muku .Operacia je kvalitetno uradjena i poslje 10 godina uopste mi ne pada na pamet da sam opsrisana na bilo kojem oku. Pa ova moja prica ako bi nekoga znaimala detaljnije neka mi se obrati preko ove stranice ili mog maila i bicu jako srecta da mogu nekom da pomognem. :P


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Maj 03, 2009 12:48 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Maj 03, 2009 12:42 pm
Postovi: 2
Zdravo svima... Imam 14 godina i imam razrokost! Zakazala sam pregled u ''svetom vidu''. pa me zanima koliko se ceka da se zakaze operacija? Mojoj mami su rekli da se radi laserska operacija pa me zanima ako neko zna da mi kaze kako to izgleda... ili ako je neko imao to iskustvo da mi kaze! U napred hvala vam! :D


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 44 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: