Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Agresivna sperma
PostPoslato: Čet Dec 17, 2009 10:30 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Nov 17, 2008 12:21 am
Postovi: 19
Neznam kako da počnem , problem je u sledećem . Posle odnosa sam primetio da me svrbi vrh glavića ? Malo mi je glupo da posle odnosa odmah otrčim u toalet i da se perem , ali ako se neoperem u sledećih sat vremena svrab i dalje traje i dolazi do drugog nus problema , kao da mi se ojede taj deo oko izlaza uretera ,(Stanji se kožica u jednom delu glavića ). Pre neko veče sam posle odnosa se oprao ovlaž ali je iz uretera i dalje se malo cedila sperma i tečnost (Sluz za podm.)nisam hteo opet da ustajem iz kreveta i da se ponovo perem . Sutra uveče sam primetio da je opet došlo do ljuštenja dela glavića ?

Taj deo koji ja zovem uljušten je ustvari samo stanjena kožica na glaviću . Zbog problema sam posećivao i urologa i lekara za pol. bolesti u više navrata zadnjih šest meseci ,prvi put su mi dali hepatrombin i da kupim neku kremu sa vitaminom "e".svaki sledeći put mi preporučuju higijenu i malo više pašnje prilikom odnosa .

Pitanje :da li u tečnosti za podmazivanje tokom odnosa i u spermi može da bude nešto što može da ima takav agresivan "stav" prema mom glansu glavića ?U zadnjih 6 meseci i ja i supruga smo prešli razne lekarske preglede kod raznih lekara , oboje smo zdravi . Polnih bolesti nije bilo , žena ima sekret druge kategorije .


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 31 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: