Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Masno lice i suncanje
PostPoslato: Čet Jul 06, 2006 7:40 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jul 06, 2006 7:29 pm
Postovi: 23
Pozdrav svima!

Interesuje me sta cete koristiti za zastitu koze lica na moru,ako idete,ili sta koristite u situacijama intenzivnije izlozenosti suncu?(mislim na one koji imaju masnu i problematicnu kozu)

Ja sam na sajtu kozm. kuce Avene videla da postoji proizvod specijalno za masnu kozu sa zastitnim faktorom 40. Kod nas se taj proizvod ne moze naci,a meni se cini da bi mi on bas pomogao ovo leto.Imam prilicno masnu kozu na celom licu,a samim tim sklona je zacepljenima i manjim potkoznim bubuljicama i mitiserima. Vecina kozm. kuca nudi preparate za zastitu lica za normalnu kozu ili pak kreme i za telo i za lice,a ja mogu samo da zamislim kakve bi to posledice izazvalo na mom licu...

Inace ta kremica se zove Cleanance solaire SPF 40 iliti Cleanance sun care 40.Ako neko ima ideju kako da je nabavim, molim da napise.
Takodje ako znate slicne proizvode drugih kuca,napisite...

Hvala!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Jul 07, 2006 1:23 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jun 17, 2006 12:18 am
Postovi: 38
Po preporuci dermatologa prosle godine sam korisila emulziju za masnu kozu iz kolekcije Avene sa zastitnim faktorom 50. bila sam zadovoljna tako da cu je koristiti i ovog leta. Ne znam da li ima da se nadje kod nas. Prvi put samj e uzela od dermatologa a ona prperate nabavlja preko nekih prijatelja iz Francuske a kasnije mi je donosila prijateljica iz Amerike.
Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Jul 07, 2006 7:33 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jul 06, 2006 7:29 pm
Postovi: 23
Znam za tu emulziju sa zastitnim faktorom 50,ima to kod nas,ali ona je za normalnu do mesovitu kozu,a ono je bas za masnu i kozu s' mitiserima.
I ja cu verovatno uzeti tu emulziju,ako ovo ne nabavim,a nemam bas nacina,ne znam nikog ko bi mogao to iz inostranstva da mi donese,a o kupovini preko interneta ne znam nista,mozda je to nacin... Help! :roll:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Jul 07, 2006 10:41 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Jan 18, 2005 10:41 pm
Postovi: 88
Lokacija: Beograd
Po preporuci doktorke Gorane Isailović, kojoj se ovim putem srdačno zahvaljujem na nesebičnoj pomoći u nekoliko navrata (o opsadi ''specijalnog Goraninog ženskog bataljona'' u institutu i da ne govorim - umalo mi čuka nije riknula :lol: ) već duže vreme koristim Sebamed losion za sunčanje sa SPF 20 (mada mi je ona preporučila 16 ali tada nisam mogao da nađem). Inače, imam jako problematičnu kožu lica: čas je masna, čas suva, čas se peruta... haos!
Sad' leti je dobro i uveče posle dubinskog pranja lica koristiti hidrantni krem (npr. medicinski) jer koža dehidrira i za vreme spavanja.

Pozdrav svima.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Jul 08, 2006 4:27 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jul 06, 2006 7:29 pm
Postovi: 23
Moja je stalno masna :D :D


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 113 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: