Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Ginekoloski problem
PostPoslato: Čet Jun 14, 2012 9:40 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jun 14, 2012 9:28 pm
Postovi: 2
Zdravo. Imam problem a ginekolog mi radi tek u ponedeljak te sam s toga pomislila da ce mi neko ovde pomoci :) Naime, nakada ranije nisam imala ginekoloskih problema, ali od pre neki dan mi se sekret pojavio u veoma cudnom obliku, bez mirisa je ali je obilan i nekako u delicima (toliko je gust).... kao nekakve kuglice ili skup kuglica koje se skupljju u vagini, na gacicama, izmedju usnica i tokom seksualnog odnosa se zakace za partnerov polni organ ( posle toga nismo imali odnose dok se ne ispita sta je). Cak osecam i svrab, a 2 puta sam imala i vrlo malo bledunjave krvi. Inace imam 23 godine, stalnog partnera preko godinu dana, koji mi je i drugi muskarac u zivotu. Molim vas pomozite mi :) Pozz


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ginekoloski problem
PostPoslato: Čet Jun 14, 2012 11:42 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Okt 19, 2010 7:04 pm
Postovi: 648
Leptirica2 je napisao:
Zdravo. Imam problem a ginekolog mi radi tek u ponedeljak te sam s toga pomislila da ce mi neko ovde pomoci :) Naime, nakada ranije nisam imala ginekoloskih problema, ali od pre neki dan mi se sekret pojavio u veoma cudnom obliku, bez mirisa je ali je obilan i nekako u delicima (toliko je gust).... kao nekakve kuglice ili skup kuglica koje se skupljju u vagini, na gacicama, izmedju usnica i tokom seksualnog odnosa se zakace za partnerov polni organ ( posle toga nismo imali odnose dok se ne ispita sta je). Cak osecam i svrab, a 2 puta sam imala i vrlo malo bledunjave krvi. Inace imam 23 godine, stalnog partnera preko godinu dana, koji mi je i drugi muskarac u zivotu. Molim vas pomozite mi :) Pozz

99% je u pitanju Candida... Ništa strašno... Lomexin i Vagilact će završiti posao... :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ginekoloski problem
PostPoslato: Pet Jun 15, 2012 12:11 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jun 14, 2012 9:28 pm
Postovi: 2
Nadam se da nije strasno, malo sam uplasena :) Hvala :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ginekoloski problem
PostPoslato: Uto Avg 07, 2012 1:03 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Avg 07, 2012 1:18 am
Postovi: 6
Izvinjavam se sto ovako upadam u temu, ali moram jer mi treba sto pre neki odgovor, a nikako da ga dobijem. Da li moze neko neso reci o ovome, i sta da radim? Pre 20ak dana tokom odnosa decko mi je rekao da je sekret izuzetno cudan,lepljiv. Odmah potom sam otisla kod ginekologa,uradila je briseve i rekla da je sve u redu sem malo pojacanog sekreta i dala mi da koristim Gino-daktanol vaginalete. Kad sam zavrsila sa njima trebala sam nakon poslednje dobiti menstruaciju,medjutim dobila sam je nakon 3 dana (to verovatno nije nikakav problem al ajd na napisem). Kad je i mens. prosla ispostavilo se da je sekret lepljiv i dalje. Ja pri tome ne osecam nikakve druge tegobe, sama sigurno nikad ne bih primetila da mi je sekret neobican.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 191 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: