Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: jutarnje preznojavanje kao moguci simptom..
PostPoslato: Sub Okt 11, 2008 1:28 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Okt 11, 2008 1:19 pm
Postovi: 2
Zdrawo swima.....wolim owaj forum,puno puta mi je pomogao pa se nadam da ce i sada.....Naime,moj suprug i ja wec mesecima radimo ne bebi....do sada sam proshla mnogo puta ono tripowanje sa raznim simptomima i na kraju bih uwek dobila...Inache imam neuredne menstruacije,ali owaj put mi kasni wec 20 dana....imam neke chudne grchewe u stomaku i u ledjima wec nedelju dana,mada sam ih imala i ranije pred mensruaciju,ali owaj put su nekako drugachiji,jachi..pojawile su mi se neke bubuljice po telu i licu...i deshawa mi se josh neshto shto ranije nije....wec danima se budim u goloj wodi,tj. preznojena pa se pitam moze li to biti neki signal....mozda zwuchi glupo,ali mislim da sam negde prochitala da moze....Znam,logichan odgowor je da kupim test i reshim dilemu...medjutim,toliko sam se puta do sada razocharala da se bojim wishe kupowati testowe.....htela sam najpre was da pitam za mishljenje.....Unapred wam hwala puno....pozzzz od mene!:)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Okt 11, 2008 2:47 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pet Dec 24, 2004 7:22 pm
Postovi: 2202
Lokacija: Nemacka
Meni je licno u celoj trudnoci bilo hladno, a da sam se znojila drasticno vise stoji. Samo mi se cini da se to javilo tek kasnije, kada je tiba bila vec odskocila...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Okt 12, 2008 12:35 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Avg 22, 2007 10:41 am
Postovi: 379
Neizvesnost je gora od razocarenja,prema tome bilo bi lepo da posetis ginekologa,jer ces tako psihicki biti rasterecenija..
Zelim da ti se to ipak desi,mada nemoj mnogo da ocajavas,uvek postoji razlog zasto nesto treba da se desi i zasto nesto ne treba da se desi. :wink:



Sve najbolje ti zelim. :)

_________________
"Izbiliza niko nije normalan..E=mc2"


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Okt 12, 2008 12:46 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Maj 22, 2005 9:18 pm
Postovi: 931
A sto pises W kao da si u predpubertetskom dobu? Uopste ne delujes kao neko ko ima muza i zeli dete...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Okt 12, 2008 3:39 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Okt 11, 2008 1:19 pm
Postovi: 2
Ka1,a da li je moguce da ti takwe stwari procenjujesh po tome kako ja pishem W?!Izwini,ali mislim da je to jako powrshno i nebulozno....ali kad si to wec pomenula,da ti objasnom i zashto....10 godina sam ziwela wan Srbije i to mi je ostalo otada.....Inache,imam 23 god,dakle itekako sam izashla iz puberteta,apsolwent sam na prawnom fakultetu i u braku sam godinu dana.....eto chisto da demantujem to twoje da uoposhte tako ne delujem.....ne znam stwarno na osnowu chega takaw utisak....ali dobro.
Iwo,tebi hwala puno na sawetu.....chim skupim hrabrost,radim test i letim kod ginekologa.....;)Weeeliki pozz za tebe;)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Okt 15, 2008 3:26 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Okt 15, 2008 3:16 pm
Postovi: 4
Mayo moji simptomi su bili slicni,ja sam se itekako vise znojila i imala sve te tvoje navedene simptome....Iskreno ti zelim da je to TO;)
I pusti Ka1.....vidis da nije pri sebi :oops:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 200 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: