Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: da li je sve u redu?
PostPoslato: Uto Dec 11, 2007 1:30 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Nov 04, 2007 4:42 pm
Postovi: 26
Nisam bas htela da otvorim novu temu al mi na vec postojecoj niko nije odgovorio... :(
Imam jedno pitanjce…Tokom odnosa nam je pukao kondom al nismo bas odmah primetili. U svakom slucaju nije svrsio u mene. Posto mi je ovo drugi maler za mesec dana a posle prvog nisam pila pilulu (radila sam test-negativan, dobila na vreme i nadam se da je tad sve proslo kako treba) pa sam sad odlucila da je popijem da se ne bih opet traumirala. Popila sam je u prvih 35 sati otprilike (u pitanju je postinor 2). Posle 6 dana sam dobila i trajalo mi je samo 3 dana (inace je 7) i bilo je poprilicno. Medjutim mene i sad uzasno bole grudi i stomak mi je i dalje naduvan, raspolozenje mi je blagi ocaj... kao da opet treba da dobijem jer mi je i pms ovakav a pocinje 7-14 dana ranije (trebalo bi da dobijem oko 14-og)
Da li ovo sto sam dobila u prvih 7 dana posle pilule znaci da je sve proslo kako treba i postoji li mogucnost da ja sad opet dobijem za 5 dana?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Dec 12, 2007 7:33 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Nov 04, 2007 4:42 pm
Postovi: 26
Ljudi ne mogu da se opustim ovih dana, pomalo mi je frka... odgovorite mi nesto, sigurno se nekome desilo bar nesto slicno... please


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Dec 12, 2007 11:58 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Feb 12, 2007 5:21 pm
Postovi: 231
Previse brines, ali zaista.
Nisi trudna, popila si ogromnu kolicinu hormona i ocekivano je da su se neke stvari poremetile. Ako ce ti biti lakse, otidji do ginekologa i posavetuj se.
Vama se relativno cesto desavaju "nezgode", moguce je da decko ne ume pravilno da stavi kondom ili ti nisi dovoljno vlazna. Razmotrite upotrebu lubrikanata na bazi vode, kao sto je K&Y.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Dec 14, 2007 6:31 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Nov 04, 2007 4:42 pm
Postovi: 26
Danas sam dobila :D na vreme, 30-og dana ciklusa kao i zadnjih nekoliko meseci. ali je nekako tamnije nego inace, braonkasto i nema bas mnogo (prvi je dan doduse)...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Dec 15, 2007 9:05 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Nov 04, 2007 4:42 pm
Postovi: 26
LenaPetrov je napisao:
Vama se relativno cesto desavaju "nezgode"


Zapravo prvi put je bila "namerna nezgoda" hocu reci nismo koristili kondom uopste, a pre toga mi se godinu dana nije desio nikakav maler, koristili smo kondom i sve je bilo u redu. Inace danas mi je drugi dan i deluje mi normalno.
Inace od kraja leta mi se sve to malo poremetilo i menstruacija mi nije tako obilna kao i ranije pa se mozda zbog toga malo i tripujem.
Koliko sam ja cula devojka moze da ima menstruaciju samo prva 3 meseca trudnoce pa me zanima jel to stvarno tako? :-?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 184 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: