Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: MISLJENJE VEZANO ZA PAPA TEST III GRUPA
PostPoslato: Pet Feb 16, 2007 12:19 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Feb 14, 2007 9:36 pm
Postovi: 8
Zovem se Sanja i imam 27 godina.Za vreme trudnoce pojavile su mi se bakterije.Prijavila sam doktorki i ona je rekla da nije strasno i da je to zbog trudnoce.Posle porodjaja su prosle 3 godine i uradila sam papa test.Rezultat je pokazao III grupu.Od doktorke sam dobila informaciju da je to verovatno zbog bakterija.Takodje prilikom pregleda ustanovila je raanicu i povecani sekret.Prepisala mi je macmiror compleks.Interesuje me dali je terapija dobra,koliko je ta III grupa opasna i koliko se dugo leci i kako.Unapred hvala.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Feb 16, 2007 10:39 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Jun 02, 2006 9:32 am
Postovi: 150
Lokacija: Beograd
III grupa PA pokazuje da nekih promena ima e sad tvoja doktorka je videla ranicu a nevidim da si spomenula da je radjena kolposkopija.Kod svake vidljive promene na grlicu i jos ako je PA III grupa pozeljno je uradidi kolposkopiju a ako treba i biopsiju grlica.Najbolje bi bilo da od tvoje doktorke trazis da se uradi kolposkopija. Nemora da znaci da kad je svaki put PA III grupa da je znak da ima neke atipicne promene.Treba odraditi celu proceduru i znati tacno o cemu je rec. Sve najbolje!!!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 219 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: