Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 12 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Muški problem pa ako može pomoć
PostPoslato: Uto Jan 24, 2012 2:40 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jan 24, 2012 2:30 pm
Postovi: 3
pozdrav svima. Da predjem odma na stvar. Pre par godina sam primetio da imam problem sa polnim organom.. naime nisam mogao da zavrnem kožicu normalno, popričao sam sa doktorom oko toga i on mi je predložio da to operišem (ne da mi odseku kožicu nego neku resicu valjda.. ne znam tačno).. završilo se to sve i posle nekog vremena primetim da i dalje imam isti problem. kao da je kožica tesna.. sad za razliku od prošlog puta mogu da zavrnem kožicu kad je opušten ali kad nije e to su već muke.. ili slučajno ako zavrnem pa se onda.. da izviinete ukruti :) tad već počinje stvarno da boli dok se ne spusti e sad sam hteo da vas pitam za savet šta sad da radim??? dal to ima neke veze sa veličinom ili šta već ?? malo mi je bilo neprijatno da pričam o ovome ali već počinje da mi smeta a i ne mogu više da izbegavam devojke.. tako reći zbog toga imam neku vrstu kompleksa ili šta već. hvala unapred :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Muški problem pa ako može pomoć
PostPoslato: Uto Jan 24, 2012 9:29 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Okt 11, 2011 5:58 pm
Postovi: 6
risbo93 je napisao:
pozdrav svima. Da predjem odma na stvar. Pre par godina sam primetio da imam problem sa polnim organom.. naime nisam mogao da zavrnem kožicu normalno, popričao sam sa doktorom oko toga i on mi je predložio da to operišem (ne da mi odseku kožicu nego neku resicu valjda.. ne znam tačno).. završilo se to sve i posle nekog vremena primetim da i dalje imam isti problem. kao da je kožica tesna.. sad za razliku od prošlog puta mogu da zavrnem kožicu kad je opušten ali kad nije e to su već muke.. ili slučajno ako zavrnem pa se onda.. da izviinete ukruti :) tad već počinje stvarno da boli dok se ne spusti e sad sam hteo da vas pitam za savet šta sad da radim??? dal to ima neke veze sa veličinom ili šta već ?? malo mi je bilo neprijatno da pričam o ovome ali već počinje da mi smeta a i ne mogu više da izbegavam devojke.. tako reći zbog toga imam neku vrstu kompleksa ili šta već. hvala unapred :)


kad budeš imao spolni odnos sama se ona povlači, mlad si počni da ga stavljaš tamo gdje mu je i mjesto, tako bude u svih, uopće nisi trebao na operaciju.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Muški problem pa ako može pomoć
PostPoslato: Sre Jan 25, 2012 9:58 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jan 15, 2009 7:10 pm
Postovi: 2290
@risbo93: problem je upravo kad se ona sama ne povlaci i tad treba raditi intervenciju...bitno je da i u erekciji moze lako da se svlaci, ako to nije moguce javi se urologu da se to sredi...problem sa kozicom se moze lako i brzo resiti, nema nijednog razloga da ga dalje trpis! :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Muški problem pa ako može pomoć
PostPoslato: Pet Jan 27, 2012 7:44 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jan 24, 2012 2:30 pm
Postovi: 3
i ja sam mislio nešto tako ali me malo zbunjuje to što sam već išao da mi to srede. Dal postoji šansa da nisu dovoljno skratili onu resicu ili šta već... Možda su mislili da je dovoljno onoliko koliko su skratili zato što kad nemam erekciju dosta je mali a kad imam izadje i do 18 cm.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Muški problem pa ako može pomoć
PostPoslato: Ned Jan 29, 2012 9:45 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jan 15, 2009 7:10 pm
Postovi: 2290
to sto su ti radili bila je frenulotomija, i to resava problem ako je samo do kratkog frenuluma (te resice)...ali kod tebe ocigledno nije bio problem samo u kratkom frenulumu vec je i u tesnoj kozici, pa se onda i to mora resavati...pitao si na pocetku da li to ima veze sa velicinom, kod tebe ona jeste velika, ali bez obzira na velicinu kozica bi u svakom slucaju trebalo da se lako svlaci u erekciji, pa ako to nije moguce onda se treba uraditi cirkumcizija...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Muški problem pa ako može pomoć
PostPoslato: Pet Feb 10, 2012 3:29 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jan 24, 2012 2:30 pm
Postovi: 3
tako nešto sam i predpostavio... Hvala na informacijama i još bih samo pitao dal postoji neka krema za omekšavanje kožice ili šta već.. Mislim da sam negde pročitao da tako nešto postoji i ako već mora, dal je moguće da se koristi totalna anestezija prilikom obrezivanja i koliko je teško posle navići se da nema kožice?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Muški problem pa ako može pomoć
PostPoslato: Pet Feb 10, 2012 3:56 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Feb 10, 2012 10:48 am
Postovi: 4
Lokacija: RUMA
ima krema za taj problem,zove se didermal.moj sin je imao slican problem i doktor je rekao da je ta krema super i ispostavilo se da jeste


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 12 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 189 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: