Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: promene na mosnicam
PostPoslato: Čet Jan 19, 2012 7:55 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Sep 04, 2011 10:38 am
Postovi: 4
pre mesec dana sam se lecio od glivicne infekcije koja se nalazila u pazusima izmedju testisa i noga ( tamo gde se najvise znojim inace jako) tj zvanicno sam tad prestao sa terapijom...

posle toga svega zbog suve ishrane i ne aktivnosti verujem da su mi se pojavili hemoroidi, napipao sam ih ali nisam imao nikakvih smetnji,
mislim da su mi se povukli cim sam u ishtanu ubacio vise voca i poceo da pijem vise tecnosti i da se perem posle svake nuzde :))

trenutno ne mogu da ih napipam, racunam da ih nemam...


i sad....imam vec dve nedelje svrab u predelu cmara, svrab se javlja periodicno, u zadnje vreme sve jace i sve cesce...a pre 2 dana su mi se pojavile promene na mosnicama u vidu uvecanja zlezda (sicusnih bobuljica u korenovima dlake) koje se na testisima normalno nalaze, ta uvecanja su kao omanje zrno graska malo crvenija od ostatka koze, ne svrbe me i ne bole na dodir, tj. ne bole uopste...

voleo bih ako neko moze da kaze sta je u pitanju ili da mi kazete samo kome da se obratim za pomoc?

hvala unapred!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 209 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: