Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: napad panike i kako se ponasati?
PostPoslato: Sub Jun 06, 2015 12:47 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jun 06, 2015 11:57 am
Postovi: 2
Pre nekoliko meseci dok sam setala psa parkom u predvidjenom vremenu za setnje, na povodniku i sa korpom na njusci, desilo se da smo bili zrtve psa lutalice koji nas je izujedao, pas je prosao dobro ali sam ja bila sva izujedana po nogama.
Danas sam vodila psa kod veterinara (naravno na povodniku sa korpom ) i desilo se da nas je napao pas koji je lezao ispred nekog dvorista, veliki problem je bio sto sam sa sobom pored psa vodila i 4.god staru cerkicu. Pas je kezio zube i nasrtao na nas i pokusavao da nas ujede svo troje ali ja koja sam dozivela napad psa videla sam iste iskezene zube i kretanje psa koji nas je izujedao, naiso je covek i zagradio psa koji je i dalje kidisao i mi smo prosli. Posto zivim bas u blizini, vec odmah nisam mogla da se kontrolisem pocela sam da placem i do zgrade vec me je uhvatio nekontrolisani napad panike,u stanu sam vec pala,klasika veliki napad panike. Da ne duzim.
Moje pitanje je kako da i da li je moguce spreciti napad panike i sta mi valja ciniti kada ima pasa na svakom cosku a ja se ne mogu doveka kriti sa psom u stanu.. :cry:
Molila bih ako neko zna da mi kaze sta da radim . Hvala unapred


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: napad panike i kako se ponasati?
PostPoslato: Ned Jun 07, 2015 3:43 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
За панику не знам шта да ти кажем. Знаш ону изреку "кога змија уједе и гуштера се боји"? Мене нису ујели али су ме неколико пута појурили и то из чиста мира, па ми више није свеједно када су у близини.

У Србији већа права имају пси него људи, тако да не знам ни како би могла да се одбраниш када ћеш одговарати ако повредиш пса. Плус, сва средства за самоодбрану су забрањена.

Везано за твоју тренутну ситуацију, имам утисак да нешто везано за твог пса иритира друге псе.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: napad panike i kako se ponasati?
PostPoslato: Sub Avg 15, 2015 1:38 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jun 06, 2015 11:57 am
Postovi: 2
Iskreno mislim da sam ja problem. Moj pas je veseo, mlad i skroz pozitivan a izgleda da sam ja ta koja salje negativnu energiju koja iritira :cry: . Potrazila sam strucnu pomoc, dr. je rekla da je u pitanju realan strah koji sam dozivela i da moram da poradim na sebi. Zapocela sam terapiju, pa nadam se da ce biti bolje


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 154 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: