Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: sluz u stolici ,molim hitan odgovor!
PostPoslato: Sub Jul 02, 2005 5:34 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jul 02, 2005 5:22 pm
Postovi: 1
molim za pomoc. imam 21 godinu ,student sam .od 5-6 razreda osnovne skole imam hemoroide ,unutrasnju su i uvek izadju napolje za vreme veliku nuzde pa ih moram vratiti rukom nazad . pre par godina imao sam jaku upalu i 3-4 dana nisam mogao da zivim od bolova. sada ,tek povremeno ,mozda jednom u mesec dana ,imam blage iritacije,peckaju me ,zuljaju i ispadu ponekad .krvarenja su dosta retka ,mozda sam imao samo 5-6 pa kap dve krvi za 6-7 godina otkad imam probema sa ovim .stolica mi je dosta neredovna ,mozda svaki 3-4 dan ,i cesto imam zatvore . problem je sto mi se pre par dana prvi put u zivotu u stolici pojavila neka sluz ,neki sekret bele boje sa primesama zuckaste ,koji je veoma gust i lepljiv( napomena:dan pre toga sam je normalno ,jedino sto sam uvece pojeo oko 200 gr przenog kikirikija).uplasen sam jer mi se to do sada nije desavalo nikada.takodje ,vrlo je vazno da napomenem ,da mi i roditelji imaju problema za hemoroidima a da mi je deda( ocev otac ) umro u 60.toj godini od raka debelog creva .molim vas ,odgovorite mi ,koliko je ova moja situacija opasna ,da li je ovo vezano za hemoroide ili je nesto drugo u pitanju? . .


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Sep 02, 2005 10:09 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Sep 02, 2005 8:22 pm
Postovi: 9
Ti si dogurao do 3 stadujima hemoroidalne bolesti!!Sluz je produkt creva zbog dugog zadrzavanja fekalija!!moras da se javis hirurgu radi pregleda koji je neprijatan ali te moze postedeti tegoba!!Pazi sta jedes,nista masno narocito ne kikiriki,unosi dosta vode i voca tj. vlakana koja pomazu pasazu u crevima!!I izbegavaj slatkise!!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 284 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: