Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Problemi nakon operacije nosa
PostPoslato: Sub Avg 25, 2012 10:05 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Avg 18, 2012 1:33 pm
Postovi: 3
Dakle, pre oko dve i po godine operisao sam nos na Vma ,korekcija septuma-devijacije.O samoj operaciji , nista narocito nebih dodao , sto vec nije pomenuto ovde.Nakon 7 dana , vadjenje tampona , postoperativni period.
Spadanje otoka je potrajalo.Recimo da je nakon 6 meseci to bilo ono , sto bi trebalo da bude trajni rezultat.Elem , problem je u tome , sto evo nakon dve i po godine , jos uvek osecam utrnuce ili drvenost , samog vrha nosa!? I jos nesto.Na nagle promene temperature (ulazak i izlazak iz klimatizovanog prostora), nesto kao upalu.Neprijatan miris u samom nosu!? Podocnjaci, koje ranije takodje nisam imao , su postali cesti , a i sama regija , oko nosa , povremeno izgleda "naduta", verovatno posledica nekog upalnog procesa.Sve ovo se javlja povremeno, a kako sam daleko od civilizacije zbog posla nisam u prilici da potrazim lekara ovde u Africi.Ukoliko neko od ljudi iz struke cita ovaj forum, molio bih za savet.



Pročitaj više: estetska-hirurgija/godine-nakon-operacije-vma-t45462.html#ixzz24XihLtv5


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Problemi nakon operacije nosa
PostPoslato: Ned Sep 02, 2012 11:51 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jul 02, 2010 9:53 am
Postovi: 21
nazalost, nisam od ljudi iz struke, ali ja imam potpuno identicne probleme kao ti...kao da sam ja pisala tvoj post, sve je isto samo sto je meni proslo godinu dana od operacije i nisam je radila na Vma nego u Novom Sadu..nadam se da ce nam neko strucniji odgovoriti,mada cu ja uskoro na pregled kod dr. pa mi mozda on pojasni sve to :o


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: larsfloris i 191 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: