Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Problemi sa testisom
PostPoslato: Čet Mar 21, 2019 6:23 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Mar 21, 2019 4:27 am
Postovi: 1
Pozdrav ljudi nadam se da ce te mi pomoci oko ovog problema. Logicno je da cu otici kod lekara ali svi znamo ovo je Srbija cekanje, pare itd. zato zelim imati i uvid u vase misljenje.

Ovako pre jedno godinu dana sa desne strane donjeg abdomena osetio sam u toku treniranja jedan sec u trenutku kao da me je neko ziletom posekao. Bio sam kod lekara nisu mi nista videli.
E nakon par meseci pojavilo mi se nesto u testisu ali sa leve strane (bol je bio sa desne abdomena) kao neka vrsta kese, duple koze ili tako neceg nmg da opisem kada legnem obicno se smanji ili cak skroz nestane takodje kad su podignutiji ne moze ni da se provali ali kad su spusteniji i to se spusti maltene ispod njih, ne smeta ne boli maltene mogu da pipam to nista jedino oseti se neka vrsta tezine, zamislite te samo da su testisi case recimo desna je prazna maltene dok je leva puna e tako neki osecaj. Ponekad i ako dugo stojim ili mnogo se savijam zna da postane neprijatno nzm ni ja taj osecaj. Takodje sa leve strane ostanovljeno mi je jos pre da imam varikocelu. E sad ne bih ja sve ovo ni pisao ali u poslednje vreme nekako mi deluje da se to cudo uvecalo, drugo rekao bih da mi abdomen, besika nzm ni ja taj gornji predeo deluje malo vece nego inace, moj seks drive mi deluje manji, mozda umisljam vec to ali tako mi se cini. Inace treniram solidno se hranim tako da mi je sve ovo malo zabrinjavajuce.

Evo linka ko ima vremena da pogleda cenim svacije misljenje:
https://drive.google.com/file/d/1TKlzhkatMysmvmltI_yIrNX9aXuxQ86a/view?usp=sharing


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Problemi sa testisom
PostPoslato: Čet Mar 21, 2019 10:08 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Интензиван физички тренинг јесте непожељан код свих проблема у препонама. Са варикоцелом мислим да ниси ни требао тиме да се бавиш.

То си много развукао и време је да одеш код хирурга. Неколико месеци је превише за такав проблем. Јави се када се вратиш од лекара да чујемо шта је било по среди.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Majestic-12 [Bot] i 116 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: