Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 418 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 28  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Obrezivanje, postoperativni oporavak
PostPoslato: Sub Feb 13, 2016 3:17 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jul 26, 2015 12:35 pm
Postovi: 24
fimoza1994 je napisao:
johnnybgood je napisao:
Evo moje iskustvo. Bio u cetvrtak, trajalo je oko 45minuta. Nista nije bolelo osim malo anestezije. Nesto su i palili da li laserom ili tako nesto.
Ja nisam imao potpunu fimozu ali je znala kozica da mi ispuca na vrhu pa su mi sve uklonili.

Rana je prokrvarila prvi dan nakon par erekcija, ali vec drugi dan je sve ok.
Imam kontrolu za 2 nedelje. Samo treba da ispiram kamilicom nisam dobio nikakve antibiotike.

Dosta je natecen i to je jedino sto me muci trenutno. I to sto glupavo izgleda sada kod spoja gde je kozica i glavic-viri onako otecene meso xD Nadam se da ce da se to povuce. Ostatak je ok. Nista strasno.



Pitaj odmah neki antibiotik da se ne inficira ti kao sto je kod mene bilo.

Jeli potpuno obrezivanje ili parcijlno?


Potpuno obrezivanje. Nisam inace ni pitao, uradio je on kako misli da treba. Nemam trenutno u kuci antibiotika a i ne volim da ih pijem ako ne moram posto sjebem stomak onda.
Branim diplomski u sredu, nadam se da ce dobro proci :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Obrezivanje, postoperativni oporavak
PostPoslato: Sub Feb 13, 2016 3:34 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jul 26, 2015 12:35 pm
Postovi: 24
Takodje vazelinski zavoj sam skinuo nakon 1 dan, tako mi je receno i bolje je drzati polni organ podignut gore da brze prodje otok, mada je to tesko posto on jel, stalno pada, narocito ako hodate.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Obrezivanje, postoperativni oporavak
PostPoslato: Sub Feb 13, 2016 3:47 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jul 26, 2015 12:35 pm
Postovi: 24
peconi97 je napisao:
[bCutter123][/b], znas kako... cak i kad sam skinuo konce, cime je najgori dio oporavka zavrsen, nije to uopste izgledalo fino. Eto imao sam to neko parce, ne kozice jer sam se pogresno izrazio, nego kao kruzic "mesa" koji je znao da pocrveni i malo gnojio, ali njega vise nema jednostavno je nestao kroz 2mjeseca. I ogromna je razlika npr 3mjeseca ce meni sad od skidanja konaca, sad super izgleda(ali treba jos koji mjesec da to dostigne potpun izgled). Sve je to prirodno, dok nema komplikacija, doci ce na svoje :)

Janjak, da, i stvarno se slazem sa time sto si rekao. Nego mi je bilo cudno da ti je kamilicu preporcucio prije joda i hidrogena npr. Ali svakako ko sam ja da sr pravim pametniji od urologa, nego vise se ne zna da li kamilica pomaze/odmaze itd. Ja sam je negdje nakon zavoja koristio mozda 3-4x na svoju ruku, nesto mi nije odg koliko se sjecam. Ako ti je olaksala, onda supeerr



E to je taj kruzic mesa verovatno sto i ja mislim na to trenutno. :) Mada kontam da je od upale posto je prosle tek 2 dana :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Obrezivanje, postoperativni oporavak
PostPoslato: Ned Feb 14, 2016 3:47 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Feb 14, 2016 3:40 am
Postovi: 3
E ljudi, treba mi pomoc. Radio sam cirkumciziju pre 3 dana, operacija je prosla super, prvi dan isto, dosao sam odmah sutradan na previjanje i rekao mi je urolog da drzim zavoj do sutra i onda samo cist ves. E sada, sa leve strane glave penisa, pojavila mi se neka ljubicasta izraslina, mekana, kao balon nesto. Ne boli uopste, ali mi je cudno, da nije neka infekcija, nateklo? Zna li iko? Hvala unapred.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Obrezivanje, postoperativni oporavak
PostPoslato: Sre Feb 17, 2016 12:45 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jan 06, 2015 2:42 pm
Postovi: 18
Ja sam operisao fimozu (obrezan sam) 6 januara prosle godine, znaci ima malo vise od 13 meseci. Svima koji se boje, a trebali bi da idu na obrezivanje toplo preporucujem da to urade bez straha. Pre operacije sam stalno imao upale kozice sa unutrasnje strane , verovatno zbog nemogucnosti pranja kako valja, mnooogo neprijatna stvar. Do sada sam vec zaboravio da sam i uopste bio na operaciji.....
A sex... sta da vam pricam, EXTRA!

P.S.
Posle 13+ meseci od operacije, juce sam postao tata, rodila se jedna preslatka devojcica....:)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Obrezivanje, postoperativni oporavak
PostPoslato: Sre Feb 17, 2016 1:52 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Нека ти је ћера жива и здрава!

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Obrezivanje, postoperativni oporavak
PostPoslato: Sre Feb 17, 2016 11:43 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Dec 16, 2015 11:31 pm
Postovi: 6
Evo ovako,ja sam operisan 08. januara,ove godine,operacija mi je radjena u opstoj anesteziji,koju apsolutno svima,znaci svima preporucujem,vec sam bio budan posle 40 minuta i to su me odmah probudili u sali,doktor mi kaze da sam cak i kad su me probudili pridigao se i zagrlio doktorku anesteziologa(koja je pritom secam se bila VRH riba :D ),ali ja se toga ne secam,kao i prvih 15 minuta posto su me probudili,u bolnici sam proveo 4 dana,znaci dosao sam u petak i izasao u ponedeljak(kaze mi doktor da bi izasao i dan sutra nego uhvatio me vikend),mene apsolutno nista nije bolelo,niti sam ista osecao,samo me je bolelo skidanje gaza i zavoja,jer se sve to ulepi od joda,pa su bile malo muke.Kad sam izasao iz bolnice doktor mi je dao da pijem neki antibiotik levoxal,tako nesto,to je bilo da ne dodje do urinarne infekcije,radi toga da mi eventualno urin slucajno ne inficira ranu itd.Posle 7 dana sam otisao kontrolu(do kontrole sam ga i dalje previjao),doktor mi je pogledao i rekao da se vise ne previjam,da ispijem antibiotik i da se normalno kupam i ako mi nesto oko rane ne bude bilo u redu da dodjem,naravno sve je bilo u redu,sve je lepo zaraslo i tako,masturbacija nije nikakav problem,sex takodje,sve je u redu,mozda mi samo malo vise vremena treba da ejakuliram(1,2 minuta,nista strasno).Svima koji imaju problem preporucujem da sto pre odu jer stvarno nista nije strasno,nista ne boli,znam kako je i ja sam se plasio i prolongirao,ali verujte na rec bice sve u redu,takodje da napomenem,da mi je i 1,2 cm produzio se,i 1 cm se rasirio,tako da eto i to moze da Vam bude motivacija da sto pre odete.Pozdrav! :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Obrezivanje, postoperativni oporavak
PostPoslato: Čet Feb 18, 2016 5:01 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Feb 14, 2016 3:40 am
Postovi: 3
Jel ti se pojavljivao otok? Posto meni evo vec 5 dana od operacije i je spada


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Obrezivanje, postoperativni oporavak
PostPoslato: Pet Feb 19, 2016 1:35 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Okt 31, 2015 7:36 pm
Postovi: 33
bibel, mozes li reci kako masturbirati nakon operacije, posto me taj problem muci vec dosta, 2ipo mjeseca proslo od operacije meni i jos se to nisam usudio jer ne znam kako sada kada nema kozice?a neda mi se u doktora radi toga..ako netko moze TOCNO to odgovoriti i da ima uradjenu potpunu cirkumciziju..zahvalan cu biti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Obrezivanje, postoperativni oporavak
PostPoslato: Pet Feb 19, 2016 7:07 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Apr 19, 2006 12:02 am
Postovi: 1525
Pa koristi lubrikant


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Obrezivanje, postoperativni oporavak
PostPoslato: Pet Feb 19, 2016 8:43 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Okt 31, 2015 7:36 pm
Postovi: 33
Nemam iskustva s time, gdje se to uzima/kupuje, kako se nanosi, kakve se pokrete radi ,znam da to cudno izgleda sto pitam al ja sam u velikim nedoumicama..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Obrezivanje, postoperativni oporavak
PostPoslato: Sub Feb 20, 2016 7:18 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Sep 19, 2012 5:40 pm
Postovi: 921
Lokacija: BEOGRAD
ne treba ti lubrikant, navicices se na njega i moraces stalno da ga koristis, i ja sam obrezan.. mastrubiraj kako mastrubiras, znam da je cudan osecaj i da nije to to... ali na suvo i posle 2,3 meseca se naviknes skroz


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Obrezivanje, postoperativni oporavak
PostPoslato: Sub Feb 20, 2016 10:38 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jul 26, 2015 12:35 pm
Postovi: 24
Rale98 je napisao:
Jel ti se pojavljivao otok? Posto meni evo vec 5 dana od operacije i je spada


To ti je sasvim normalno. Otok je jaci dan nakon operacije i traje bar nedelju dana posle krene da opada.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Obrezivanje, postoperativni oporavak
PostPoslato: Sub Feb 20, 2016 10:46 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jul 26, 2015 12:35 pm
Postovi: 24
Da li je nekome od vas dok ste imali otok onako imali kao ''krug od mesa'' koji je malo iznad koze koja je zasivena za to? Posle koliko vremena se povuce?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Obrezivanje, postoperativni oporavak
PostPoslato: Sub Feb 20, 2016 11:03 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Sep 19, 2012 5:40 pm
Postovi: 921
Lokacija: BEOGRAD
[code][/code]
johnnybgood je napisao:
Da li je nekome od vas dok ste imali otok onako imali kao ''krug od mesa'' koji je malo iznad koze koja je zasivena za to? Posle koliko vremena se povuce?


imao sam ja... povukao se posle nedelju ipo dana...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 418 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 28  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 112 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: