Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 393 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 27  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Lecenje impotencije
PostPoslato: Sre Sep 23, 2015 5:58 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Напиши адресу сајта.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Lecenje impotencije
PostPoslato: Čet Sep 24, 2015 9:58 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Sep 15, 2015 2:35 pm
Postovi: 17
http://www.tribulusterrestristea.com/

https://www.facebook.com/Sasvim-priroda ... /timeline/

od ovih sam kupio


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Lecenje impotencije
PostPoslato: Pon Okt 05, 2015 2:58 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jun 10, 2014 12:45 pm
Postovi: 24
i dalje na kapiram na koju foru ljudi vise veruju nekim sajtovima na internetu nego lekarima,kako ti je manja frka da kupis nesto sto je boga pitaj ko proveravao i testirao,a posebno je kao manje stedljivo jer je prirodno...ali eto, svako valjda odlucuje za sebe... prirodne su i otrovne pecurke pa ih neces jesti jer su otrov

inace,vidim da ima u apoteci tu kod mene taj bilive,jeste jeftiniji od cijalisa,razmisljam da mu dam sansu kad zatreba,sad videcemo kako funkcionise...uvek mi je manji rizik da uzmem nesto sto se zove lek,nego nesto sto valjaju likovi preko neta


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Lecenje impotencije
PostPoslato: Sre Okt 07, 2015 9:24 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Бабин зуб тј. трибулус је природан начин за повећање тестостерона, а циалис и слични производи су обичне хемикалије са краткорочним ефектима и контраверзним нуспојавама.

Не видим неку разлику између апотека и осталих начина продаје. У апотекама бар половина производа није оно што пише да јесте.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Lecenje impotencije
PostPoslato: Ned Okt 11, 2015 8:32 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Apr 01, 2015 2:47 am
Postovi: 326
Evo ja sam primetio neku razliku. Ti travari obavezno prodaju cajeve za po 600-800 din/100 grama, dok na primer taj isti caj (mlecika) koji sam kupio od nekog travara za po ceni od 800 dinara za 100 grama sam nasao u apoteci "Josif Pancic" za 210 dinara/100 grama.

I sada cim vidim tako nesto gde se prodaje 100 grama caja za 600 dinara i jos mora da se plati postarina od 300 dinara, ali ne mora da se plati ako se kupuje 3 kese od po 100 grama onda to i nije nesto sto meni uliva poverenje...

Jednostavno je tako.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Lecenje impotencije
PostPoslato: Pon Okt 12, 2015 8:34 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Па не знам где налазиш такве траваре. То су обични препродавци.

Осим тога потпуно је бесмислено наручивати нешто од некога коме не знаш адресу становања и остале податке.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Lecenje impotencije
PostPoslato: Pon Okt 12, 2015 2:26 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Apr 01, 2015 2:47 am
Postovi: 326
Pa gde ih nalazim? Na internetu...
Adresu stanovanja i podatke? A i da me zeznu za par hiljada kao bih isao da ih tuzim ili tucem?:roll:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Lecenje impotencije
PostPoslato: Pon Okt 12, 2015 2:47 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Тешко да ће ко варати народ тако лако ако остави своје личне податке.

И када се купује не треба купити за неколико хиљада. Ваљда прво мора да се испроба ако немаш поуздану препоруку?

На крају не знам зашто толика фрка око куповине преко интернета када нас у апотекама произвођачи варају у 50% случајева?! Да и не говорим о смећу које може да се купи по радњама.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Lecenje impotencije
PostPoslato: Čet Okt 15, 2015 2:17 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Sep 15, 2015 2:35 pm
Postovi: 17
Mala mlecika - travar na kalenic pijaci prodaje, nisam siguran sli 200-300 dinara 100 grama.

mala mlecika u Josif pancicu nije ista kao ova iznad - ja sam kupovao obe, i sam izgle d nije isti, a pretpostavljam da je i sadrzaj razlciit (nadzemni deo biljke, koren, ...).
Ako bacis pogled ni latinski naziv pod kojim je prodaje prvi nije isti kao kod Josif pancica, a na forumima ces naci da kada se pominje mala mlecika ne pominje se latinski naziv pod kojim je prodaje Josif Pancic.

Lekovi - ja licno sam se prvo obratio doktoru u KBC Bezanijska kosa kada sam se prvi put suocio sa problemom. Naravno da sam prvo hteo da vidim jel samnom sve u redu, ali nakon pregleda (ultrazvuk, i samog pregleda) doktor mi je prepisao Levitru (10mg da podelim na 2) i da pijem na 2 dana jedno 2 kutije.. Nikakv rezultat mi nije trazio da proverim osim ovog iznad.. naravno ovo iznad mije urodilo plodom, pa sam MORAO da se bacim na resavanje problema na druge nacine. Prvo kod mene je bio problem nizak nivo testosterona, pa psihicka blokada od straha od neuspeha..

Da kazem jos da sam sa levitrom kansije nastavio (20mg na 6 malih komadica) su resavali problem, ali sam zbog njih navukao kataraktu i MORAO da prekinem sa istim..i od tada mi katarakta stoji na stadijumu na kojem je bila kada sam je primetio.

Pitanje je da li bih i sa Vijagrom, Clialisom imao slicnih problema.. Videh post na ovom forumu od nekog lika koji je resio svoj psihicki problem, probacu isti princip, obzirom da sam nivo test povecao i da mi je samo psihicka blokada problem.

Tako da ... prvo savetujem da se ide kod doktora obavi pregled, poslusa savet, no ako taj savet ne urodi plodom, a fizicki je sve OK, na nama je kako cemo da se nosimo sa ovim...

A cajevi da vrede - potpisujem licno - vrede (bar u mom slucaju i mala mlecika i babin zub)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Lecenje impotencije
PostPoslato: Čet Okt 15, 2015 2:27 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
jovansimic180, зар ти ниси решио свој проблем тестостерона уз помоћ бабиног зуба?

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Lecenje impotencije
PostPoslato: Čet Okt 15, 2015 2:52 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Apr 01, 2015 2:47 am
Postovi: 326
Idem sada kod nekog endokrinologa specijalizovanog za problem erektilne disfunkcije.
Dao mi je uput za neke laboratorijske testove. Za 7 dana cu znati mnogo vise o tome na cemu sam.

Probao sam BiLive lek, isto kao Cijalis, samo jeftiniji. 4 tablete od po 10 mg tadalafila kostaju 900 i kusur dinara.

Lepo radi, poboljsava mi potenciju sasvim solidno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Lecenje impotencije
PostPoslato: Čet Okt 15, 2015 6:21 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Sep 15, 2015 2:35 pm
Postovi: 17
ma jesam testosteron..sad je ok
nocne erekcije i jutarnje su super..i traju...

no kad se priblizi vreme za odnos, trema me uhvati i psiha me sjebe.. strah od neuspeha... a zena mi celu pricu malo teze podnosi..ne da me osudjuje, nego me tera da se opustim, ali opet vidim da i njoj nije svejedno...

sad samo da jedno par puta bude sve ok, pa mislim da ce i to doci na svoje..
@Harbard111 a sta si radio od rezultata..

jel kamagra moze da se kupi legalno u apotekama...ja nabavio za 25 eura 7 kesica..treba da ih probam..ko sto rekoh da ne bude promasaja jedno par pita u kontinuitetu :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Lecenje impotencije
PostPoslato: Čet Okt 15, 2015 11:24 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Apr 01, 2015 2:47 am
Postovi: 326
Samo testosteron 2,24.

Ostalo tek treba da radim.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Lecenje impotencije
PostPoslato: Pet Okt 16, 2015 10:56 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Sep 15, 2015 2:35 pm
Postovi: 17
Harbard111 je napisao:
Samo testosteron 2,24.
Ostalo tek treba da radim.

Probao sam BiLive lek, isto kao Cijalis, samo jeftiniji. 4 tablete od po 10 mg tadalafila kostaju 900 i kusur dinara.


Na kojoj skali imas 2.24 (od - do - normalno po godistu za testosteron)?
Jel radis ukupan ili slobodan?

Jel i biLive traje isto kao cijalis - 2 dana?

Meni je juce kamagra gel - pola case sam popio (znaci pola doze) zavrsila posao super :-)..

Mada me bolela glava - ne bas puno - ali dosta dugo, cak i jutros kada sam ustao sam imao tupi bol u glavi.. Jel zna neko od cega se to desava?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Lecenje impotencije
PostPoslato: Pet Okt 16, 2015 11:23 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Измери крвни притисак пре узимања препарата, после узимања и када те заболи глава. Пробај тако нешто да закључиш.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 393 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 27  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 96 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: