Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 183 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 13  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Kriv penis
PostPoslato: Čet Feb 16, 2012 9:02 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Feb 16, 2012 3:52 pm
Postovi: 6
Postovani,
moj penis je pod vrlo ostrim uglom u odnosu na stomak kada je u punoj erekciji. E sad, to jako smeta pri odnosima jer, logicno, izuzetno su smanjene manevarske sposobnosti. Prilikom pokusaja da se ugao poveca u odnosu na stomak, dolazi do bolova, a ukoliko to potraje erekcija se brzo smanji i sasvim iscezne pa odnos moze da se momentalno zavrsi.
To dalje dovodi do nezeljenih posledica po mene i partnera prevashodno u psihickom smislu.

Da li postoje neke vezbe za takve stvari, posto sam procitao da to i nije bas neka retkos, ili se mora ici "pod noz" ?

Hvala unapred


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kriv penis
PostPoslato: Pet Feb 17, 2012 7:23 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Feb 15, 2012 6:21 pm
Postovi: 77
Allexx je napisao:
Postovani,
moj penis je pod vrlo ostrim uglom u odnosu na stomak kada je u punoj erekciji. E sad, to jako smeta pri odnosima jer, logicno, izuzetno su smanjene manevarske sposobnosti. Prilikom pokusaja da se ugao poveca u odnosu na stomak, dolazi do bolova, a ukoliko to potraje erekcija se brzo smanji i sasvim iscezne pa odnos moze da se momentalno zavrsi.
To dalje dovodi do nezeljenih posledica po mene i partnera prevashodno u psihickom smislu.

Da li postoje neke vezbe za takve stvari, posto sam procitao da to i nije bas neka retkos, ili se mora ici "pod noz" ?

Hvala unapred


Sve zavisi koliki je zapravo taj ostar ugao... Normalno je (cesto i pozeljno) da u erekciji penis bude pod ostrim uglom u odnosu na stomak, ali pretpostavljam da je tebi problem pokretljivost pri tom ostrom uglu... Postoji misic koji regulise taj ugao i moze da se operise, ali sve zavisi od duzine tog misica. Za vezbe stvarno ne znam, ali verujem da mozes da istrazis po netu. Nadam se da ces naci resenje.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kriv penis
PostPoslato: Pet Feb 17, 2012 8:16 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Feb 16, 2012 3:52 pm
Postovi: 6
Da, upravo tako. Pokretljivost je izuzetno losa a i jako smeta. Tazicu nesto preko neta i nadam se da ima resenja. Ni noz nije iskljucena solucija ali bih to ipak stavio po strani jer i rutinske stvari donose odredjenu dozu rizika.
Hvala na odgovoru


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kriv penis
PostPoslato: Sub Feb 18, 2012 11:15 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jan 15, 2009 7:10 pm
Postovi: 2290
Allexx, ako je zakrivljenje velikog stepena, toliko da postoje smetnje pri penetraciji, onda bi trebalo uraditi hirursku intervenciju ispravljanja kurvature, vezbe tesko da mogu da pomognu...javi se svakako na pregled da se vidi kako tacno stoje stvari i da se to resava...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kriv penis
PostPoslato: Pon Feb 20, 2012 10:00 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Feb 16, 2012 3:52 pm
Postovi: 6
Ako bih se odlucio za eventualnu intervenciju, mozete li mi reci koje posledice eventualne mogu biti, kako izgleda ta operacija, sta se prilikom nje radi ? Mozete li mi dati nesto vise detalja ako znate ?

Hvala


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kriv penis
PostPoslato: Uto Feb 21, 2012 1:38 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jan 27, 2012 3:01 am
Postovi: 2
Meni je zakriven put gore, nije u stranu znaci gore, kao banana samo ne bas toliko puno (duplo manje).. Dal ce to predstavljati problem..?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kriv penis
PostPoslato: Sre Feb 22, 2012 10:01 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jan 15, 2009 7:10 pm
Postovi: 2290
@Allexx: prvo se mora obaviti pregled, videti tacno mesto i stepen zakrivljenja, pa ce se odluciti o vrsti operacije, a od toga zavisi i sve ostalo...

@Anonimni01: moze da bude zakrivljen u bilo kom pravcu, u stranu, na gore, na dole...ako zakrivljenje nije veliko ne pravi nikakve probleme...blago zakrivljenje na gore neki smatraju cak i pozeljnim... :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kriv penis
PostPoslato: Sub Feb 25, 2012 1:40 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Feb 16, 2012 3:52 pm
Postovi: 6
Bio sam na pregledu izmedju ostalog i zbog toga, pa je doktor rekao da je to urodjeno, i da je to jedna resica koja ne dozvoljava da se penis potpuno ispravi. To se skine i onda nema problema. To se moze odraditi pod lokalnom ili totalnom anestezijom, cena je 400 i 500e (Novi Sad). Posle operacije odmah se ide kuci.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kriv penis
PostPoslato: Pet Mar 16, 2012 3:32 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jan 05, 2011 5:29 am
Postovi: 6
Ja sam vec postovao ovde, e sad u cemu je razlika o tako zvanoj 'zakrivljenosti' i onog sto Alexx ima (resica koja ne dozvoljava da se penis potpuno ispravi) ili je to jedno te isto samo drugim recima?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kriv penis
PostPoslato: Sub Maj 19, 2012 1:02 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Maj 19, 2012 12:57 am
Postovi: 1
I ja imam problem sa svojim penisom.Imam 15 god. Moj je savijen prema dolje i to vise na pocetku penisa ide prema gore onda se opet malo prema dolje spusti. Ja njega mogu lagano ispravit i nemam bolove niti otezanu eakulaciju ali osjecam se poprilicno nelagodno sa takvim penisom.Dali se to moze ikako ispravit bez operacije ili samo kirurski?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kriv penis
PostPoslato: Sub Jun 09, 2012 4:22 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Mar 31, 2012 1:18 pm
Postovi: 2
I ja imam taj "problem" Naime ja sam levak i penis mi je kriv na levu stranu,pa sam duze vreme kao manji mislio da je zbog toga "jer sam poceo masturbirati pre prvog razreda osnovne skole" Ne znam da li je i to generalni problem i da li bi to "prerani pocetak masturbiranja" izazvao neke lose efekte :) Naime jos ima nesto,skoro sam dobio neku infekciju "crvenilo" ispod koze ispod glavica jer sam pio neka dva leka zbog povrede kicme na voznji i sad na jednom forumu pisalo je da se crvenilo moze pojaviti kao reakcija na neke odredjene lekove..Ali posle nestajanja crvenila primetio sam svakako da mi se vise kozica ne moze povuci skroz kao pre..vec malo vise od pola glavica...Cuo sam da je to mozda i reakcija zbog previse masturbiranja,ali ja masturbiram ne znam minimal 5 puta na DAN nekad noc provedem..sad,ne znam da li ima tu nekih problema..inace jos nisam imao seksualni odnos jer sam tek napunio 18 godina a danasnje devojke beze od ovoga ko djavo od krsta..inace moja negde prosecna duzina penisa je 19 cm i nije se menjala jos od 3 razreda kada sam prvi put proveravao...pravo me muci :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kriv penis
PostPoslato: Pon Jun 18, 2012 11:47 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jun 18, 2012 11:32 pm
Postovi: 1
Isti problem..zakrivljenost prema dole..evo ja cu postati sliku,nasao sam je na netu,dosta slicno kao kod mene,samo je kod mene jos malo vise zakrivljeno prema dole..Pa vas molim da mi kazete da li je to prevelik ugao ili sta vec i da li ce da mi stvara probleme...


Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kriv penis
PostPoslato: Sub Jul 14, 2012 2:06 am 
Korisnikov avatar OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jul 14, 2012 2:04 am
Postovi: 5
Мени је баш као на слици, јел' потребна интервенција?
Имао сам већ сексуални однос и нисам имао никаквих проблема осим што жуља кондом када водим љубав у doggy style-у.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kriv penis
PostPoslato: Ned Jul 22, 2012 11:57 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jul 22, 2012 11:45 pm
Postovi: 2
nadam se da ce nam neko odgovoriti..

moje zakrivljenje je na gore http://imageshack.us/photo/my-images/85 ... 4copy.jpg/ dali se ono smatra pozeljnim ili je preveliko zakrivljenje? molim vas odgovorite, imam komplekse zbog ovoga, nisam imao odnose, da li je potrebna intervencija? :\


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kriv penis
PostPoslato: Pon Jul 23, 2012 1:17 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jul 22, 2012 11:45 pm
Postovi: 2
Gilez je napisao:
nadam se da ce nam neko odgovoriti..

moje zakrivljenje je na gore http://imageshack.us/photo/my-images/85 ... 4copy.jpg/ dali se ono smatra pozeljnim ili je preveliko zakrivljenje? molim vas odgovorite, imam komplekse zbog ovoga, nisam imao odnose, da li je potrebna intervencija? :\

nova slika http://i46.tinypic.com/kccd4p.jpg :\


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 183 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 13  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 90 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: