Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Da li imam problem sa prostatom?
PostPoslato: Uto Jan 04, 2011 10:36 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jan 04, 2011 9:51 am
Postovi: 1
Obracam Vam se sa molbom da mi pomognete u vezi mog zdravstvenog problema. Naime, interesuje me da li imam problem sa prostatom ili je nesto drugo u pitanju.
Moji sadasnji simptomi su slaba erekcija, koja ne moze da traje normalno dugo, isprekidan mlaz sa osecajem da nisam izmokrio svu tecnost i velika osetljivost na hladno. Ova osetljivost na hladno mi se pojavila od ranije, dve godine unazad. Tada sam izvodi gradjevinske radove, u decembru na niskoj teperaturi i pretpostavljam da sam prehladio stomak nakon cega sam par meseci imao povremeno bolove u donjem delu stomaka, uglavnom kao reakciju na hladno. Nakon odlaska doktoru receno mi je da nije nista strasno i dao mi da pijem mesec dana Speman i Cink. Nakon te terapije mi je bilo sve OK. Medjutim slicnu prehladu sam imao opet nakon godinu dana, ali sada su problemi bili drugi.
Sada je problem veoma losa erekcija, isprekidan mlaz i veca osetljivost na hladno.
Tako sam citajuci slicne teme poceo da razmisljam da li je problem sa prostatom. Radio sam UZ prostate i receno mi se da su svi parametri dobri osim sto je doktor primetio da nisam izmokrio svu tecnost.

Sta je u pitanju?

Citao sam o raznim lekovima za ove moje simptome i njblizi mi se cini da je PROSTAMOL UNO i neki CRVENI KOREN (ruska firma Evalar).

Mozete li mi pojasniti sta je moj problem i sta mi Vi preporucujete za lecenje?

Unapred hvala.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Da li imam problem sa prostatom?
PostPoslato: Uto Jan 04, 2011 8:00 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jan 15, 2009 7:10 pm
Postovi: 2290
treba ponoviti uroloski pregled, jer stvari vremenom mogu da se promene...da se pogleda prostata koja moze praviti takve tegobe, da se utvrdi razlog nepotpunog izmokravanja, po potrebi uraditi i neka funkcionalna ispitivanja, takodje utvrdi i uzrok problema sa erekcijom...bez nekog osnovnog pregleda i detaljnijeg razgovora ne moze se dati neki konkretan odgovor...savet je svakako otici kod urologa...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Da li imam problem sa prostatom?
PostPoslato: Sub Jan 15, 2011 1:15 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Jul 12, 2005 1:46 pm
Postovi: 2402
svakako ici kod urologa a pomaze prostamol uno svakako probaj i amer caj ili pancicev,,,
nece skoditi ni jedno sigurno


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Da li imam problem sa prostatom?
PostPoslato: Ned Jan 16, 2011 1:53 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Jul 12, 2005 1:46 pm
Postovi: 2402
evo mene ponovo---nazalost---sinoc me posle ejakulacije tako bolela prostata-pretpostavljam da sam razmisljao da idem u hitnu--al malo sam sedeo u mlakoj vodi i popio caj protiv upale prostate i srecom smirilo se.
Nije mi bas jasno sta je u pitanju jer nisam imao tegobe vec pola godine a ni sad poseban razlog-niti sam se prehladio niti je to bio neki naporan seks niti uzdrzavanje----jedino sto pijem nekoliko vrsta lekova zbog kolitisa i nervoze---nadam se sledeci put nece boleti al sad me strah pa ne znam kad cu ponoviti seks....
SVAKI SAVET JE DOBRO DOSAO hvalaa


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 98 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: