Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 258 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 18  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Jun 26, 2007 6:19 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Maj 07, 2006 12:49 am
Postovi: 362
Lokacija: Nis
Pa... preosetljivost se moze resiti ne samo obrezivanjem. Jednostavno povuci kozicu na dole i tako se kreci to je isto kao da si obrezan. A mozes i da probas sa lubrikantima da smanjis trenje prilikom odnosa i onda nece biti tako osetljiv.

_________________
Help please!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Jun 26, 2007 8:43 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Mar 16, 2007 5:40 pm
Postovi: 93
Lokacija: Beograd
A da se pozovu mame i tate(i budući roditelji) pa da pročitaju nesatov topic, mislim sve tekstove.
Možda od ovih momaka nešto i nauče. :oops: :oops:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Jun 29, 2007 3:24 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Nov 15, 2006 10:23 pm
Postovi: 45
odlican forum o obrezivanju, problemima i iskustvima:

http://f19.parsimony.net/forum33578/

pitanje za ove skoro obrezane, vise kao neka mala anketa:

Da li ste zadovoljni sa estetskim aspektom vase cirkumcizije?

Sta vam se ne svidja; sta mislite da je moglo bolje, odnosno da nije u redu.

ajd pa pisite :roll:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Jun 30, 2007 5:28 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Mar 31, 2005 5:36 pm
Postovi: 77
Lokacija: Beograd
Nije valjda da nema nikog kompetentnog da mi odgovori na pitanje da li ce mi penis biti manje osetljiviji prilikom odnosa ako je obrezan , to jest da li ce sa obrezanim penisom i sam cin seksa biti produzen ? Koje se jos stvari menjaju?!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Jun 30, 2007 9:11 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Maj 07, 2006 12:49 am
Postovi: 362
Lokacija: Nis
@Vlada II
Tako pricaju. E sada naucnog osnova na to nema, a neki kazu da ima. Neki koji su obrezani pricaju da je glavic manje osetljiv i da je sex produzen, drugi pricaju da to nema nikakve veze. Svako vuce na svoju stranu i svako hvali svog konja. Da se ja pitam ne bih se obrezao samo sbog toga sto mi je glans osetljiv. Ako je fimoza u pitanju onda je drugacije.

_________________
Help please!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jul 02, 2007 1:05 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Nov 15, 2006 10:23 pm
Postovi: 45
@Vlada II

evo sta se menja:

patka ce ti do smrti mirisati lepo LOL

glavic ces prati bebi sapunom kao sto peres i guzicu hehe

devojke ce ti reci da tako lepse izgleda(ako doktori ili genetika nesto ne zajebu), pa ce stoga pre biti voljne da te oralno zadovolje

tebi ce u pocetku biti cudno, ponasaces se kao da si invalid maltene, a posle ces se pitati kako si mogao tolike godine sa kozicom 8)

kada(ako) prodjes tu golgotu koja se zove cirkumcizija, a koja je po doktorima minorna operacija-zahvat :roll: mnogo ces vise ceniti svoje $spolovilo$ (ko moze, citace izmedju redova)

E SAD ONO STO TEBE ZANIMA lol
orgazam ti se mozda izmeni, nekima na bolje, nekima na gore, to je kocka
mislim da je jako bitno da ti sacuvaju frenulum, da ga ne iseku skroz
meni je ostao frenulum, i u erekciji kada se to sve zategne, mislim da puno doprinosi osetljivosti, odnosno culnom nadrazaju
za izdrzljivost, nemam pojma, mislim da je za to najodgovornija glava, odnosno partnerka :wink:
sve u svemu, velika ti je to kocka :P
nekima iseku premalo, nekima previse, neke zajebu skroz, pa pisaju ko prskalice, a neke urade perfektno, bolje nego sto ih je majka priroda napravila
ali uostalom, ako moras pod noz, onda i nemas neki izbor :D

jedino sto je u tvojoj moci je da izaberes dobrog doktora, da se jedno dve tri nedelje pre operacije dobro hranis i krkas vitaminima, da niposto ne pijes ASPIRIN, TO JE NONO i da kada tog jutra krenes na $krajcovanje$, pogledas svet oko sebe, pomislis kako je lep, i kako bi bila steta da nesto krene po zlu... baci pogled na ribice u gradu, ili ako imas devojku-zenu, opali je onako muski i to je to 8)
ostalo ce odluciti Fortuna, ta stara kurva ;)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Jul 03, 2007 10:04 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jun 30, 2007 9:22 pm
Postovi: 22
Jel sme posle obrezivanja da se koristi onaj Lidokain gel? Mislim odmah posle obrezivanja, kad prodje dejstvo anestezije, čisto da se umanji neugodan osećaj. Neko reče da je bilo ranije na forumu ali ja nisam našao.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Jul 04, 2007 12:03 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Maj 07, 2006 12:49 am
Postovi: 362
Lokacija: Nis
I ja sam ovde procitao da moze on da se koristi ali jedna med. sestra sa decije hirurgije mi je rekla da bas nije dobar. Oni koriste gel ili mast koja se zove tamo "Gumenol" medjutim toga nema u apoteci da se kupi i da je to ime koej se koristi samo u klinickom centru. Kao zamena za gumenol se koristi kantarionovo ulje koje pomaze pri zarascivanju rana i zamascuje glans i smanjuju trenje na taj nacin. Mada jedina muka je sto se zapece pa se teze skida sa glansa ali nista strasno.

_________________
Help please!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Jul 04, 2007 9:05 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Nov 15, 2006 10:23 pm
Postovi: 45
ja sam koristio Lidokain, bez nuspojava...
mazao sam iskljucivo na glans. malo ublazi koliko se secam, taman da bude izdrzivo :P


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jul 05, 2007 5:40 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jun 30, 2007 9:22 pm
Postovi: 22
Uzeo sam Chymoral Forte i Lidokain gel, šta još treba da nabavim pre operacije? Gazu? Zavoje? Pišite za slučaj da doca zaboravi da mi kaže.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jul 05, 2007 7:46 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Nov 15, 2006 10:23 pm
Postovi: 45
nabavi bromazepama u dovoljnim kolicinama hehe
doktori prepisuju bensedin, ali iz licnog iskustva, bromazepam je bolji...
ozmi onaj od 3 ili 6mg, pa ces poceti od 3. videces sa kojim dozama ces postici efekat da ti se ne dize...
ja sam pio 20mg!!! bensedina i dizao mi se samo tako :roll:
ostalo ce ti reci doktor sta da radis-nabavis
kad te secnu, postavi temu UPRAVO OBREZAN, pa tamo pisi-izvestavaj, a mi cemo te savetovati ;)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jul 05, 2007 10:31 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Maj 07, 2006 12:49 am
Postovi: 362
Lokacija: Nis
Chymoral forte mozes preventivno poceti da uzimas i 2-3 dana pre operacije (barem tako pise na pakovanju) pa da nastavis posle operacije nekoliko dana. Ili ukoliko ne zelis tako onda odmah sutradan posle operacije pocni da pijes 3 puta dnevno po 2 tablete jer ce 100% doci do otoka a veruj mi da to ne zelis da ti se desi, izgleda jezivo iako ne boli. Sto se tice bensendina meni nije pomogao jednostavno sa tim ces morati da se nosis nocima kada te erekcija bude budila jer bensendin ima kratko dejstvo. I nemoj da pijes vodu pre spavanja jer to pomaze da se penis dize u toku noci.

_________________
Help please!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Jul 06, 2007 12:37 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Nov 15, 2006 10:23 pm
Postovi: 45
@problematican

kako oziljak, otoci itd. ?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Jul 06, 2007 6:04 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Maj 07, 2006 12:49 am
Postovi: 362
Lokacija: Nis
Otoke nemam, spali su posle nekoliko dana od pocetka koriscenja Chymoral-a. Sto se tice oziljaka ima ih ali se manje vide. Sada mazem Shaljicevu mast za oziljke i cini mi se da pomaze, rekli su mi da bolje od toga nema i da bi posle jednog pakovanja trebao oziljak da skroz nestane. Inace imam blagu bol kada pritisnem prstom na mestima gde sam primio anesteziju i malo me nervira. A i mesto gde je bio frenulum je dosta osetljivo ne u smislu preosetljivosti glansa vec u smislu da ponekad zaboli i na dodir i na stisak. Koliko sam provalio potrebno je 6 meseci da bi sve doslo u normalu i da sve to bude potpuno normalno, ovako jos uvek je sveze. Generalno gledano je OK.

_________________
Help please!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Jul 06, 2007 9:45 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jun 30, 2007 9:22 pm
Postovi: 22
Posle koliko dana/nedelja je prošla preosetljivost glansa?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 258 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 18  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 101 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: