Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Ejakulacija
PostPoslato: Uto Maj 27, 2008 2:28 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Maj 27, 2008 2:24 pm
Postovi: 4
Imam problem, pre neku noc sam po prvi put bio sa devojkom i nisam mogao da ejakuliram.to mi se ponovilo i sinoc.da li neko zan u cemu bi mogao biti problem?takodje interesuje me da li je moguce da je do ejakulacije doslo, a da ja nisam osetio?
deluju idiotski pitanja, al nov sam u ovome :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Maj 27, 2008 7:15 pm 
Korisnikov avatar OffLine Moderator
Pridružio se: Ned Jan 29, 2006 9:59 pm
Postovi: 1910
Pa...malo jeste smesno jer ako si gledao onda si morao da vidis da li jesili ili nis ejakulirao.Ako si svrsio u devojci,onda nisi mogao da uvrdis gledajuci,logicno.
Nemoj da se brines oko toga,,kroz to su prosli svi muskarci na pocetku,sve ce biti u redu kad se malo "uvezbas" ;)

_________________
Molim,postavljajte vasa pitanja na forumu jer slanjem meni na pp imate manje sansi da vam bude odgovoreno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Maj 29, 2008 1:44 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Maj 01, 2008 7:58 pm
Postovi: 54
Fora je da steknes kontrolu nad ejakulacijom ;)
Good Luck!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Maj 29, 2008 2:12 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Mar 25, 2008 2:32 pm
Postovi: 6556
Lokacija: Planeta Zemlja
mlad je, savladace on to :)

_________________
Zdravlje je stanje potpunog telesnog (fizičkog), duševnog (psihičkog) i socijalnog blagostanja, a ne samo odsustvo bolesti i iznemoglosti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Maj 31, 2008 8:34 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Maj 27, 2008 2:24 pm
Postovi: 4
evo mene opet,nisam bio za kompom ovih dana,pa eto malo kasnim sa novim pitanjima:)
stvar je u tome,da nisam imao kondom(svestan sam koliko je to glupo,pogotovo prvi put),pa me je uplasila pomisao da je do ejakulacije mozda doslo,a da ja to nisam osetio.da li je moguce da se ne oseti?
i jos jedna stvar...devojka mi se zali kako kad stavim kondom nista ne oseca :)penis mi je nesto veci od 14cm,znam da to nije zavidna velicina,al mi nije jasno da bas nista ne oseca..postoji li neka pomoc oko toga,neke kreme nesto,ili se to ona tripuje,ili da ga ja produzavam:)
i koji je period meseca kada je najkriticnije imati odnos bez kondoma?znam da je kriticno uvek,ali kada je najkriticnije:)

hvala svima na pomoci!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Jun 01, 2008 11:46 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Sep 16, 2005 9:05 pm
Postovi: 591
Lokacija: Novi Sad
Najkritičnije je na sredini ciklusa odnosno deset do petnaest dana od prvog dana menstruacije jer tad otprilike dolazi do ovulacije - ali nema garancija da će to biti baš tad a zavisi i od dužine ciklusa tako da je u suštini uvek kritično i nema opuštanja. Pogotovo što si tek krenuo sa seksualnim odnosima i imaš problema da se iskontrolišeš.

Za veličinu ne brini, normalna je, inače je za osećaj bitniji obim penisa nego dužina jer je sama vagina dugačka desetak cm a najosetljiviji deo je na početku - ali to i nije problem ovde, čim devojka navodno ne oseća ništa samo kad staviš kondom znači da ima psihološki otpor prema kondomu. Za njeno dobro preporučujem da koristiš kondom. Možda i kontraceptivne pilule dolaze u obzir, ako ste u ozbiljnoj vezi.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Nov 18, 2008 7:07 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Avg 11, 2005 10:34 pm
Postovi: 36
Pozdrav!

Moj decko ima 26 godina. Odrzavamo vezu na daljinu tako da se vidjamo jednom u dve nedelje i tad provedemo zajedno par dana... u tih par dana imamo ceste seksualne odnose. Ono sto nas zanima jeste da li je normalno to sto on ne moze uvek da ejakulira...nijednog trenutka ne gubi erekcija i sam odnos tad traje jako, jako dugo ali jednostavno do ejakulacije ne dolazi. Nekad ejekulira par puta za redom, a nekad ne. Ja pretpostavljam da je to potpuno normalno verovatno zbog neredovnih odnosa i prevelikog uzbudjenja kad se vidimo ali on se plasi da nesto nije u redu.

Da li neko moze da nam kaze nesto ovo ovom ''problemu''?

Hvala unapred.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 82 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: