Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 20 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Kako da doživim orgazam?!
PostPoslato: Sub Okt 15, 2011 1:39 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Okt 15, 2011 12:39 am
Postovi: 5
U braku sam 4 god, sa suprugom sam se zabavljala 3 god. Prvi je i jedini muškarac sa kojim sam imala seksualni odnos. Volim ga i volim da vodim ljubav sa njim, ali mogu da svršim samo kad mi stimuliše klitoris. Nikada nisam mogla da doživim vaginalni orgazam i već dugo mi to smeta. Sad sam već toliko opterećena time da se tokom seksualnog čina potpuno skoncentrišem na doživljavanje orgazma i pošto on izostane, osećam se nezadovoljno. Shvatam da je ovo već problem psihičke prirode, ali ne znam kako da ga kontrolišem. Čak nekad ni ne želim seks, jer znam da neću svršiti. Porođaj ništa nije promenio jer sam se porodila carskim rezom.
Ima li rešenja mome problemu? Možda neka poza, neka igračka kao stimulans...? I nemojte se odmah uhvatiti za to što previše razmišljam, orgazma nije bilo ni na početku veze. :(


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kako da doživim orgazam?!
PostPoslato: Ned Okt 16, 2011 12:14 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Okt 29, 2010 8:17 pm
Postovi: 292
Pokušaj pozu "kašika"... :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kako da doživim orgazam?!
PostPoslato: Sre Okt 19, 2011 9:01 am 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Okt 10, 2009 2:12 pm
Postovi: 154
Teško žabu naterati da skoči u vodu.

Eto, merkao sam ovu temu i merkao i nisam hteo da u svakoj supi budem mirođija, ali pošto sam seksualni manijak i napadam svoju ženu zbog seksa ponekad i na javnom mestu, prosto sam morao da se javim i došao do jednostavnog zaključka: draga koleginice, tebi jako malo možemo reći ako je opsedajuća misao da se u seksu mora svršiti. Fora je u suprotnom - da se ne svrši, tj. treba se taj doživljaj odlaže, pa na kraju bude toliko intenzivan da muž prska kao šmrk, a ti se treseš kao da imaš epilepsiju. O svemu ovome sada govoriti je nalik izreci: "Posle bitke svi su generali". Sada je problem uopšte doći do orgazma. To je velika razlika od prethodnog. Zato predlažem da se obrati i tvoj suprug i da njega posavetujemo. Seks nije samo "ubadanje kučine", jer kučina pravi samo maslac, a nama treba šlag. Treba multipraktik sa dobrim termičkim preopterećenjem u dugotrajnom radu.

_________________
Nije dobro, ali trudimo se.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kako da doživim orgazam?!
PostPoslato: Uto Nov 15, 2011 8:23 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Nov 15, 2011 2:00 pm
Postovi: 11
Ne mogu da dozivim orgazam u krevetu a jedini nacin da dozivim je samozadovoljavanjem ali pod uslovom da su mi noge stegnute i dupence , u cemu je problem . Tebam pomoc


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kako da doživim orgazam?!
PostPoslato: Čet Nov 17, 2011 5:18 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Okt 10, 2009 2:12 pm
Postovi: 154
Reklo bi se da si baš zapela da to postigneš, pa zato i ide grčenje, zar ne? Glupo je reći, ali probaj biti opuštenija. Ma kako to neverovatno zvučalo.

_________________
Nije dobro, ali trudimo se.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kako da doživim orgazam?!
PostPoslato: Pon Nov 21, 2011 11:58 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Nov 15, 2011 2:00 pm
Postovi: 11
negde na vasem forumu sam procitala cura ne oseca nista tokom sexa zbog
genitalno-vaginalne anatomije. Deša va se da poneko ima širi vaginalni kanal pa je osećaj kontakta pri odnosu, slab, zanemariv, zanima me da li to ginekolog moze da nam potvrdi i da nam preko pregleda kaze zasto ne mozemo da dozivimo orgazam .
Zanima me da li mi je problem psihicke e mogu da svrsim jer nisam opustena ili fizicke prirode


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kako da doživim orgazam?!
PostPoslato: Sub Nov 26, 2011 11:55 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Nov 16, 2011 3:23 am
Postovi: 8
Pozdrav,

ne znam koliko je ova tema koju ste postavili uopće vezana sa medicinom,ali mi se dopada da žene napokon kažu zašto najčešće kažu "boli me glava" ili "ne" :).Ovo sve kaj je ovaj gospodin gore naveo,baci u vodu. Ipak ,on nema KLITORIS! Naravno da možeš svršiti vaginalno,sve žene mogu,no barem 78% žena ga nikada ne doživi,tako da nisi sama :)No da ne filozofiram,kako,zašto,koliko cm je er.točka u vagini,ovako :).S obzirom da godinama dolaziš do orgazma klitorisno,sama pretpostavljam ,malo je teže. Ali jedini lijek je,otvorenost s partnerom i MAŠTA! Vrlo je bitno da tvoj partner prvo nauči kako ti voliš sama sa sobom,znači usavršavanje dodira na tebi,tj pusti njega neka te par puta rukom dovede do orgazma preko klitorisa. Ako nije,neka te par puta cijelo vrijeme gleda dok to radiš sama sa sobom pa potom pusti njega.Nakon par puta,također ga pusti,no kada osjetiš da si blizu,neka "uđe" u tebe i neka uhvati ritam koji tebi odgovara,ti mu naravno moraš reći koji je to i neka ga se drži ,i cijelo vrijeme neka se drži tog "ubrzanja" no cijelo vrijeme ne prestajuci ti stimulirati klitoris rukom. E sad pozu sama moraš pronaći,probaj da si na leđima on iznad tebe na koljenima a tvoje noge oko njega ili na njemu,ovu rekoh jer je njemu tako najlakše tokom čina te nastaviti stimulirati a i ti se možeš potpuno opustiti i prepustiti. Pri tom,nikad ne zaboravi i ti i on stimulirati maštom (riječi ,igrice),igrajte se dr i med.sestre :P,šala ali probajte,zašto ne. Bez mašte,otvorenosti jednog prema drugom i obostranog strpljenja,nikada i nećeš na žalost doći do vaginalnog orgazma. Meni ovo s dirty words i igranjem raznih igrica pomaže i pomoglo je,naravno to ne znači da bude i tebi. No ništa te ne košta isprobati sve,barem još jedno iskustvo ;)). Pokušajte i sa sex.pomagalima,raznim igrackicama,one su kao začin ;))) Imaš masažer za klitoris ,ODLIČAN je ,čak njega možeš koristiti kao stimulator tokom sexa. Ali ne zaboravi,on mora naći tvoj ritam da bi ti došla do orgazma,ista brzina ista dubina ulaska doslovno:))) I NIKAD MU SE NE SRAMI REĆI O ČEMU MAŠTAŠ!! Nadam se da ti pomogne :)))



Lijepi pozdrav!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kako da doživim orgazam?!
PostPoslato: Sub Nov 26, 2011 11:59 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Nov 16, 2011 3:23 am
Postovi: 8
PS: Šteta što Sigmund Freud nije još poživio,možda bi pronašao riješenje za nas "sex same sa sobom UVIJEK,sex s muškarcem AKO SE MORA" :))) šala :)))) Iako on je moj IDOL ;))))


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kako da doživim orgazam?!
PostPoslato: Sre Nov 30, 2011 4:04 am 
Korisnikov avatar OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Nov 30, 2011 2:54 am
Postovi: 8
Lokacija: Novi Sad
opusti se :) popij malo, ne previše :D i prepusti se! obuci neki bezobrazan sexy veš :wink: nešto u čemu ćeš poželeti sebe samu, ponudi se svom dragom i uživajte, ali nemoj juriti orgazam :) ne želim da zalazim u tudju intimu, ali probaj da ga navodiš šta da ti i kako radi (naravno, suptilno da ne ispadne da je on robot :D )
moguće je da ti je g tačka malo skrivenija, što zahteva dublju penetraciju (možda više ka prednjem vaginalnom zidu), stoga eksperimentišite :lol:
ne bih javno da opisujem poze, osim ukoliko se ostali forumaši ne izjasne da ih zanima. uostalom, ako nisi već do sada pokušavala da saznaš, pokušaj naći na netu anatomiju žene i G spot, gde se nalazi itd, pa upotrebi ženske čari ne bi li postigla šta ti je potrebno
p.s. razumem koliko si frustrirana, ali lagano :) desiće se! :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kako da doživim orgazam?!
PostPoslato: Sre Nov 30, 2011 10:28 am 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Okt 10, 2009 2:12 pm
Postovi: 154
IrenaZG je napisao:
Pozdrav,

ne znam koliko je ova tema koju ste postavili uopće vezana sa medicinom,ali mi se dopada da žene napokon kažu zašto najčešće kažu "boli me glava" ili "ne" :).Ovo sve kaj je ovaj gospodin gore naveo,baci u vodu. Ipak ,on nema KLITORIS! Naravno da možeš svršiti vaginalno,sve žene mogu,no barem 78% žena ga nikada ne doživi,tako da nisi sama :)No da ne filozofiram,kako,zašto,koliko cm je er.točka u vagini,ovako :).S obzirom da godinama dolaziš do orgazma klitorisno,sama pretpostavljam ,malo je teže. Ali jedini lijek je,otvorenost s partnerom i MAŠTA! Vrlo je bitno da tvoj partner prvo nauči kako ti voliš sama sa sobom,znači usavršavanje dodira na tebi,tj pusti njega neka te par puta rukom dovede do orgazma preko klitorisa. Ako nije,neka te par puta cijelo vrijeme gleda dok to radiš sama sa sobom pa potom pusti njega.Nakon par puta,također ga pusti,no kada osjetiš da si blizu,neka "uđe" u tebe i neka uhvati ritam koji tebi odgovara,ti mu naravno moraš reći koji je to i neka ga se drži ,i cijelo vrijeme neka se drži tog "ubrzanja" no cijelo vrijeme ne prestajuci ti stimulirati klitoris rukom. E sad pozu sama moraš pronaći,probaj da si na leđima on iznad tebe na koljenima a tvoje noge oko njega ili na njemu,ovu rekoh jer je njemu tako najlakše tokom čina te nastaviti stimulirati a i ti se možeš potpuno opustiti i prepustiti. Pri tom,nikad ne zaboravi i ti i on stimulirati maštom (riječi ,igrice),igrajte se dr i med.sestre :P,šala ali probajte,zašto ne. Bez mašte,otvorenosti jednog prema drugom i obostranog strpljenja,nikada i nećeš na žalost doći do vaginalnog orgazma. Meni ovo s dirty words i igranjem raznih igrica pomaže i pomoglo je,naravno to ne znači da bude i tebi. No ništa te ne košta isprobati sve,barem još jedno iskustvo ;)). Pokušajte i sa sex.pomagalima,raznim igrackicama,one su kao začin ;))) Imaš masažer za klitoris ,ODLIČAN je ,čak njega možeš koristiti kao stimulator tokom sexa. Ali ne zaboravi,on mora naći tvoj ritam da bi ti došla do orgazma,ista brzina ista dubina ulaska doslovno:))) I NIKAD MU SE NE SRAMI REĆI O ČEMU MAŠTAŠ!! Nadam se da ti pomogne :)))



Lijepi pozdrav!!!



Bez uvrede koleginice, ali ja sam i rekao da ja njoj nemam šta reći, jer osim što je ne poznajem, ne poznajem ni šta joj prija, ni šta joj ne prija, pa sa tim u vezi, mogu samo posavetovati njenog partnera. On treba da nju pita šta da joj radi i da joj je od pomoći, a ja bih ga prvo to savetovao, pa potom dao neke moje predloge, ali kao kolega kolegi.

_________________
Nije dobro, ali trudimo se.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kako da doživim orgazam?!
PostPoslato: Sre Nov 30, 2011 10:28 am 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Okt 10, 2009 2:12 pm
Postovi: 154
IrenaZG je napisao:
Pozdrav,

ne znam koliko je ova tema koju ste postavili uopće vezana sa medicinom,ali mi se dopada da žene napokon kažu zašto najčešće kažu "boli me glava" ili "ne" :).Ovo sve kaj je ovaj gospodin gore naveo,baci u vodu. Ipak ,on nema KLITORIS! Naravno da možeš svršiti vaginalno,sve žene mogu,no barem 78% žena ga nikada ne doživi,tako da nisi sama :)No da ne filozofiram,kako,zašto,koliko cm je er.točka u vagini,ovako :).S obzirom da godinama dolaziš do orgazma klitorisno,sama pretpostavljam ,malo je teže. Ali jedini lijek je,otvorenost s partnerom i MAŠTA! Vrlo je bitno da tvoj partner prvo nauči kako ti voliš sama sa sobom,znači usavršavanje dodira na tebi,tj pusti njega neka te par puta rukom dovede do orgazma preko klitorisa. Ako nije,neka te par puta cijelo vrijeme gleda dok to radiš sama sa sobom pa potom pusti njega.Nakon par puta,također ga pusti,no kada osjetiš da si blizu,neka "uđe" u tebe i neka uhvati ritam koji tebi odgovara,ti mu naravno moraš reći koji je to i neka ga se drži ,i cijelo vrijeme neka se drži tog "ubrzanja" no cijelo vrijeme ne prestajuci ti stimulirati klitoris rukom. E sad pozu sama moraš pronaći,probaj da si na leđima on iznad tebe na koljenima a tvoje noge oko njega ili na njemu,ovu rekoh jer je njemu tako najlakše tokom čina te nastaviti stimulirati a i ti se možeš potpuno opustiti i prepustiti. Pri tom,nikad ne zaboravi i ti i on stimulirati maštom (riječi ,igrice),igrajte se dr i med.sestre :P,šala ali probajte,zašto ne. Bez mašte,otvorenosti jednog prema drugom i obostranog strpljenja,nikada i nećeš na žalost doći do vaginalnog orgazma. Meni ovo s dirty words i igranjem raznih igrica pomaže i pomoglo je,naravno to ne znači da bude i tebi. No ništa te ne košta isprobati sve,barem još jedno iskustvo ;)). Pokušajte i sa sex.pomagalima,raznim igrackicama,one su kao začin ;))) Imaš masažer za klitoris ,ODLIČAN je ,čak njega možeš koristiti kao stimulator tokom sexa. Ali ne zaboravi,on mora naći tvoj ritam da bi ti došla do orgazma,ista brzina ista dubina ulaska doslovno:))) I NIKAD MU SE NE SRAMI REĆI O ČEMU MAŠTAŠ!! Nadam se da ti pomogne :)))



Lijepi pozdrav!!!



Bez uvrede koleginice, ali ja sam i rekao da ja njoj nemam šta reći, jer osim što je ne poznajem, ne poznajem ni šta joj prija, ni šta joj ne prija, pa sa tim u vezi, mogu samo posavetovati njenog partnera. On treba da nju pita šta da joj radi i da joj je od pomoći, a ja bih ga prvo to savetovao, pa potom dao neke moje predloge, ali kao kolega kolegi.

_________________
Nije dobro, ali trudimo se.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kako da doživim orgazam?!
PostPoslato: Čet Dec 15, 2011 12:54 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Nov 16, 2011 3:23 am
Postovi: 8
:))) Lijepi pozdrav ,


ma kakva "uvreda" kolega. S moje strane je nije bilo...a niti bih vaš komentar shvatila,niti sam ga shvatila kao "uvredu". Samo sam htjela reći ,da okus kolača nije poznat u koliko nije isproban" ;))). Lijepi pozdrav :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kako da doživim orgazam?!
PostPoslato: Čet Dec 15, 2011 12:25 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Okt 10, 2009 2:12 pm
Postovi: 154
Slažemo se.

_________________
Nije dobro, ali trudimo se.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kako da doživim orgazam?!
PostPoslato: Sub Dec 17, 2011 9:58 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Okt 15, 2011 12:39 am
Postovi: 5
[quote="malecka85555"]Ne mogu da dozivim orgazam u krevetu a jedini nacin da dozivim je samozadovoljavanjem ali pod uslovom da su mi noge stegnute i dupence , u cemu je problem . Tebam pomoc[/quo


o, hvala bogu, nisam jedina!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kako da doživim orgazam?!
PostPoslato: Čet Dec 29, 2011 3:48 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Okt 29, 2010 8:17 pm
Postovi: 292
Naravno da niste jedine.......samo je to još tema o kojoj se rado........psssst!!!!!
Pokušajte imati odnos u toj pozi...malo truda i :wink: .....Zauzmite taj položaj koji vam prija, posle penetracije skupite nogice i radite iste pokrete....kad prvi dođe posle ide lako. Malo je partneru u tom položaju moćna :wink: stimulacija pa ispočetka ne traje dugo ali će to ići sve bolje i bolje i duže. :wink:
Samo nastojte da to ne ostane jedina poza kad vam "upali"! Pozz! I srećno! I sretno!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 20 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 48 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: