Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Osetljivost glansa
PostPoslato: Uto Maj 24, 2005 1:58 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Maj 22, 2005 9:18 pm
Postovi: 931
Od kada znam za sebe glans mi je previse "osetljiv" . Ne bih taj osecaj mogao da okarakterisem kao bol. To se desava kada ga prstima diram. U erekciji mi je manje osetljiv ali kada ga recimo celom sakom ga obuhvatim (u erekciji) i krenem od sredine penisa ka vrhu glansa osetim kao neki jak svrab (u delu gde saka prelazi preko glansa)hipersenzitivnost, ne znam to ni da opisem. Dok je pod kozom, sve je u redu, isto tako i kada stavim kondom ne smeta, smeta iskljucivo pod rukom odnosno prstima.

Isao sam ovih dana na svakojake kontrole i urolog mi je rekao da je to jednostavno tako, citiram: "Cale te je tako napravio" . Nemam nikakvo pecenje prilikom mokrenja, urin mi je relativno ok, krv odlicna, tako da mi je rekao da nije potrebno da radimo bris uretre (sto mi je dermatovenerolog rekao da bi moglo da se uradi jer mozda ima veze sa nekom bakterijom) ali posto je video da sam puno uplasen zbog svega i svacega dao mi je VISIREN, preventivno, za koji je rekao da ce da pobije sve bakterije cak i da ih ima.

Imam blagu fimozu koja mi ne smeta prilikom seksualnih odnosa (ili sam se ja toliko navikao pa tripujem da mi ne smeta) pa me interesuje da li to mozda ima neke veze sa tim?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 37 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: