Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: BOL NA VRHU PENISA !!! ???
PostPoslato: Uto Maj 10, 2005 7:08 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Maj 10, 2005 6:32 pm
Postovi: 18
:roll: Molim za pomoc !!!
Vec duze vreme imam probleme blagog bola na vrhu penisa -isao sam kod Urologa ,radio briseve na klamidiju.mikroplazmu,ureplazmu i sve je u redu kazu !Drugi urolog mi je na ultrazvuku reko da mi je prostata uvecana (malo )i da nije strasno Kod treceg sam isto radio pregled krvi i sve ovo sto sam naveo i svi kazu PA VI STE ZDRAV COVEK !!!Uz sve ovo sam popio puno antibiotika ali stanje se nemenja na bolje !Recimo posle prve tablete antib.fenomenalno se osecam i cini mi se da je moj problem prevaziden ,no nakon 3-4 dana isto ...Sad mi se jos nadovezuje problem sa potencijom sto mi jos dodatno komplikuje stanje ...nism siguran vise ali mi se cini da na vrhu penisa imam neke male tockice a mislim da ih pre nisam imao...Molio bi vas da mi pomognete ili bar me uputite na dobrog SPECIJALISTU koji bi mi pruzio adekvatan pregled i naravno terapiju jer ovako piti Antibiotike stvarno vise nema smisla !
I jos sam zaboravio da napisem da nikad do sad nisam imao zdrastvenih problema osim bakterija u zeludcu prije 3 godine sto sam uspesno sanirao nakon pregleda ...
Dakle ako mozete da mi date adresu UROLOGA SPECIJALISTE (BEOGRAD I OKOLINA ) ili mozda dobar savet otkud da pocnem ! Unapred hvala !!!!!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Maj 11, 2005 2:01 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Dec 11, 2004 2:09 am
Postovi: 103
Lokacija: Beograd
Za pocetak,posto vas brinu te promene na penisu mozete se obratiti vasem dermatovenerologu koji bi zakljucio da li lokalno postoji nesto sto bi bilo uzrok tog bola.A dalje konsultacije su najbolje sa vasim urologom kod koga ste se i do sada lecili,recite mu za sve te vase probleme ponovo,navedite da imate problema i da potencijom pa ako on na to ne bude reagovao(sto cisto sumnjam) onda treba naci drugog! Za sad pregled dermatovenerologa!

_________________
Sapienti sat!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 31 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: