Oteknuta butina

Deo Foruma za sva pitanja iz oblasti oboljenja, traumatskih stanja, tumorskih procesa na koštanom sistemu. Diskusije o ortopedskim hirurškim stanjima, degenerativnom reumatizmu, akutnim i hroničnim oboljenjima koštanog ili zglobnog dela lokomotornog aparata. Saveti o primeni fizikalnih procedura i kineziterapije.

Moderatori: ModeratA, moderato, vlada99

Odgovori
MalaHeroina
Novi član
Novi član
Postovi: 23
Pridružio se: Čet Nov 09, 2006 2:44 pm

Oteknuta butina

Post od MalaHeroina »

Prije nekih mjesec-dva probudila sam se sa uvecanim djelom na butini (na sredini bitine, ispod prepone). Posle par dana otok je se prosirio u pravcu zadnjice i nikako evo da prodje. Slikala sam cjeli taj dio (od koljena do kuka) i radila MRI. Ortoped kaze da ne zna sta mi je, jer sve izgleda normalno i u redu. Ne boli me, jedino kad legnem osjecam da mi je cjela butina teska.

Predlozio je lagane vjezbe i rekao da se nada da ce proci vremenom. Stvarno pocinje da mi smeta, jer svaki put kad obucem uze pantalone vidna je razlika izmedju desne i lijeve strane.

Svi savjeti su dobro dosli!
Odgovori