Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 9 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Laičko ćoše
PostPoslato: Sre Maj 16, 2007 7:37 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Sep 13, 2005 8:14 pm
Postovi: 267
Lokacija: Užice
Dobro. Pošto je sada sasvim izvesno da od doterivanja foruma neće biti ništa, onda barem da sebi damo malo oduška...

Otvram "Laičko ćoše", mesto gde ćemo mi "laici" voditi manje i više stručne diskusije, u narodu poznatije pod terminom "ćakulanje"... 8) Naravno, ako neko od stručnijih želi da nam se pridruži u priči, utoliko bolje. :wink:

Nego... da pokrenem ćakulanje jednim pitanjem... šta vas dovodi na ovaj forum? :)

_________________
Slika
Never, under any circumstances, take a sleeping pill and a laxative on the same night. :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Maj 26, 2007 4:59 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Jan 10, 2005 1:18 am
Postovi: 733
Lokacija: Beograd
Nista, samo da ti mahnem u prolazu i da ti kazem da sam prijatno iznenadjena velikim brojem odgovora na tvom 'cosetu' . Cestitam...!! ----> smajli

Vec sam zaboravila sta me je dovelo na forum, ali znam sta me polako odvodi sa njega. Da krenem sa kritikama ili jock?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Maj 26, 2007 11:36 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jan 26, 2006 11:57 pm
Postovi: 3256
Lokacija: Beograd
Mene je na forum dovela panika u potrazi za sto vise informacija o hepatitisu C. Posto sam nasla samo dva topica o tome, sa jednom clanicom sam se povezala, i dan danas smo u kontaktu :D , i kada je sve gotovo, hvala Bogu i ona i MM su sa negativnim rezultatima nakon terapije. :D :D :D


A zasto sam ostala!!??


Zato sto sam u medjuvremenu srela ovde sjajne ljude, neki su moji istomisljenici, neki nisu, ali su svakako vredni paznje, a i stekla sam neko solidno znanje o hepatitisu, pa sam resila da pomognem drugima sa izvorom informacija, jer se secam koliko sam ja bila uplasena i koliko sam "ludacki" trazila pomoc i dok nisam nasla "bazu" bila potpuno izbezumljena!!


Naravno, u medjuvremenu sam na svoja milionska pitanja i nedoumice dobijala strucne i nestrucne odgovore, srela mnogo divnih ljudi sa kojima sam uspela da se razumem u nasim tegobama, i eto, tu sam, i nemam nameru da odlazim!! :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Maj 27, 2007 1:43 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Avg 09, 2006 3:04 pm
Postovi: 174
Slicno kao sto je slucaj i sa Majjom, i mene je na ovaj forum doveo problem, doduse ne hepatitisa vec steriliteta, ali ostatak je isti. Trudim se da svoje iskustvo podelim sa drugima.

Ono sto sam primetila jeste da osecam kao da neke ljude vec "znam", iako nikoga nisam srela. Pratim price pojedinih ljudi kao sto su sama Majja, zatim Nijenina, Blonde... Ne smem zaboraviti i dragu Jane_Doe koja svojim komentarima ulepsava i razveseljava forumase, i cije postove citam sa osmehom na licu. :lol:

Moram na kraju da priznam da sam se "navukla" na ovaj forum. Da li zbog toga sto osecam da na neki nacin i ja doprinosim, ili zbog neceg drugog, ne znam. Ali tu sam, ako ne svaki, onda svaki drugi dan. Kao ritual pijenja kafe. :wink:

_________________
Don't worry about the world coming to an end today, it's already tomorrow in Australia.

http://www.doktor.rs/forum/viewtopic ... sterilitet


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Maj 27, 2007 2:43 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Mar 16, 2006 1:33 am
Postovi: 1329
Lokacija: BEOGRAD
Došla sam kao i moji prethodnici, tragajući za nečim višim od onog što su mi lekari rekli ,virus koji je izazvao mioperikarditis.........i tragajući i upoznavajući ljude sa istim i sličnim problemima dosta se i zbližih sa nekima od njih.
Uvek su bili tu kao podrška i pomoć , što mnogo znači u trenutku kad ti je loše..........pa se tako i dobro upoznasmo i ukapirasmo koliko smo slični.Sada dolaze neki novi,kojima je takođe potrebana pomoć i mi smo sad za njih tu..........savetom,idejom,itd :lol:
Naravno ne mogu da ne pomenem dr.Ivicu koji je prvi (naravno zato što je stručan) dao odgovore na moja pitanja ,naravno u rekordnom roku,kao lični lekar :lol: ostali su tu bili ogromna podrška,svako iz svog iskustva i sve ih pozdravljam- znaju oni koji su , da ne nabrajam :wink: .Ljubim ih :P


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Maj 27, 2007 9:16 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Sep 13, 2005 8:14 pm
Postovi: 267
Lokacija: Užice
Viš' kako ste se sad raspričali, samo kad neko pokrene diskusiju. :lol:

Nego, 'ajd i ja da kažem otkud ovde... Srećom, nije me na to naterala muka, već čista zantiželja... a i sam forum, posvećen iskljućivo medicini, delovao je prilično interesantno...

Skoro pa kao prava bolnica - imaš lekare, imaš pacijente, svaki sa svojim slučajem, i skoro pa svaki sa dijagnozom i tretmanom. :D A opet, tu su i dežurna smetala, kao ja, koja niti su lekari, niti su pacijenti, već dođu nešto kao one dosadne komšinice, koje imaju čopor bolesnih rođaka, koje nadrilekarski daju savete i procene, dobromerno naravno; ali i da nauče nešto novo. 8)

_________________
Slika
Never, under any circumstances, take a sleeping pill and a laxative on the same night. :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Maj 27, 2007 10:39 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Apr 10, 2007 8:47 pm
Postovi: 76
Kao macademia, došao sam jer mi je zanimljiva ideja medicinskog foruma. Zanimljivo je čitati kako sve ljudi reaguju u odnosu na svoje bolesti i kako (ne)prihvataju savete. :) Imam sklonosti ka medicini, student demonstrator sam iz fiziologije na svom fakultetu.
Žao mi je što je psihijatrija ugašena. Jeste to malo delikatna oblast za "preko interneta", ali ipak mislim da bi bilo moguće držati taj podforum pod kontrolom.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Jun 24, 2007 1:04 am 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Dec 14, 2006 9:36 pm
Postovi: 806
Dosla sam jer sam trazila koju informaciju kako da se resim mog problema, a ostala sam i po resavanju istog, jer treba pomagati drugima :D 8) a i zato sto ima fenomenalnih ljudi ovde, pa prosto moram da svratim da vidim sta rade, kako su i da im makar samo mahnem.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: eo..
PostPoslato: Pon Jun 25, 2007 10:26 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jun 22, 2007 12:30 pm
Postovi: 10
Lokacija: Beograd
Dosao sam jer mi se chini da ovde mogu da se nadju odgovori na neka pitanja..pitanja koja inace ne mogu da postavim prezauzetim lekarima..
Konkretno..malo je "bad" sto ne radi forum o pshijatriji..al ok..
Struchni kadar ochigledno nema ambicije da komunicira elektronski o "taboo" temama..
Pozdrav svima :wink:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 9 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 22 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: