Koji su nezeljeni efekti legofer sirupa?

Diskusije o razvoju dece, zdravlju i najčešćim dečijim bolestima, prevenciji i lečenju dečijih oboljenja. Sve na jednom mestu što Vam može zatrebati ukoliko imate pitanje o dečijoj anatomini, fiziologiji ili patologiji.

Moderatori: vlada99, ModeratA, moderato

Odgovori
gloriamum
Aktivan član
Aktivan član
Postovi: 123
Pridružio se: Ned Maj 20, 2007 10:39 pm

Koji su nezeljeni efekti legofer sirupa?

Post od gloriamum »

Cula sam da Legofer sirup ima neke nezeljene efekte,pa me zanima koji su?Moja devojcica od dve godine ima nizak hemoglobin i pije vec trecu turu,po receptu pedijatra,ali do sad nije bilo poboljsanja.Sta da radim dalje?
ntatjana73
Novi član
Novi član
Postovi: 27
Pridružio se: Uto Okt 12, 2004 1:13 pm

legofer

Post od ntatjana73 »

Ne znam za posledice, bar ne još uvek. Moj klinac je rođen 2 meseca ranije i na legoferu je bio prvih 6 meseci života. Tada je urađena kontrolna ks i bila je u granicama normale. On će sada dve godine i mislim da mu se ks popravila kada je počeo sa nama da klopa sve ono što i mi jedemo. Ima jako uticaja i to koliko vremena provodi napolju. Još uvek nismo primetili nikakve nuspojave zbog uzimanja legofera, a od tada je prošlo skoro 1.5 god.

Pozdrav
tatjana
gloriamum
Aktivan član
Aktivan član
Postovi: 123
Pridružio se: Ned Maj 20, 2007 10:39 pm

Post od gloriamum »

Hvala Tatjana,
Ona dobro jede i dosta vremena provodi napolju.
Pozdrav
Odgovori