Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Verujte u alternativu
PostPoslato: Sre Jul 19, 2006 7:10 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jul 12, 2006 4:14 pm
Postovi: 4
POred zvanicne medivine koju podrzavam nikako ne treba napustiti i alternativu kojm je moj suprug sebi spasio glavu od opake bolesti tj.malignog karcinoma zeluca.Tako da je sada posle nepune godine 100 % cist.
Sam je spravljao cajeve i pridrzavao se strogog rezima ishrane koji i danas postuje.
Svi koji boluju od ove bolesti netreba da se predaju cak sto vise neka dignu glave i hrabro napred.MOzda je cak porodici oko obolelog dosta teze.Meni je recimo doktor rekao da ce mi muz ziveti 1-2 meseca ali evo ga *da kucnem u drvo* super je cak pomaze i drugima,izucava bilje...
Slucajno sm na ovom forumu,samo da ohrabrim sve one koje je zadesilA OVA NEVOLJA.
Ako neko ima da me nesto pita oko ishrane i sl.pisite na privatnu postu
[email protected]


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: verujte u alternativu
PostPoslato: Uto Mar 13, 2007 9:25 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Mar 13, 2007 9:13 pm
Postovi: 1
Mnogi mi znaci ova poruka.Molila bih za savet sta da radim da pomognem svom ocu, s obzitom da je zvanicna medicina nemocna.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Mar 13, 2007 10:32 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jul 27, 2006 6:20 pm
Postovi: 3798
Lokacija: Pozarevac
Citiraj:
...kojm je moj suprug sebi spasio glavu od opake bolesti tj.malignog karcinoma zeluca.Tako da je sada posle nepune godine 100 % cist


Mozete li nam reci kako je pregledan Vas suprug, kako je postavljena dijagnoza, koja je tacna dijagnoza (patohistoloska i anatomska), gde je dijagnistikovan karcinom (ustanova) i sta je, osim "alternativne" terapije Vas suprug koristio u lecenju... Takodje, kada je poslednji put isao na kontrolu i kakvi su sadasnji rezultati?

Unapred zahvaljujem.

_________________
Primarijus dr med. Ivica Zdravkovic, specijalista opste medicine
NEAKTIVAN, osim za savete putem Facebooka.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Mar 21, 2007 11:21 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Sep 26, 2006 10:41 pm
Postovi: 12
Zdaravo,
Zaintersovana sam za cajeve i nacin ishrane koji je koristio Vas suprug, pa bih Vas zamolila da mi napisete nesto vise na forumu ili u privatnoj poruci.
Unapred hvala!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Mar 22, 2007 4:35 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Mar 20, 2006 11:18 am
Postovi: 105
dr ivica je napisao:
Citiraj:
...kojm je moj suprug sebi spasio glavu od opake bolesti tj.malignog karcinoma zeluca.Tako da je sada posle nepune godine 100 % cist


Mozete li nam reci kako je pregledan Vas suprug, kako je postavljena dijagnoza, koja je tacna dijagnoza (patohistoloska i anatomska), gde je dijagnistikovan karcinom (ustanova) i sta je, osim "alternativne" terapije Vas suprug koristio u lecenju... Takodje, kada je poslednji put isao na kontrolu i kakvi su sadasnji rezultati?

Unapred zahvaljujem.


jok, nema od njega/nje vise nista, oni samo kazu cuda su moguca, poslusajte me, a nikad nikakav relevantan dokaz a jos manje dokaz koji se moze proveriti ne daju... c c c :evil:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 87 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: