Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Obrezivanje - Postoperativni period
PostPoslato: Uto Mar 12, 2019 2:30 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Mar 12, 2019 2:16 pm
Postovi: 1
Zdravo svima! 23. januara ove godine podvrgnuo sam se cirkumciziji nakon duzeg odlaganja. Posto ce uskoro proci ta dva meseca oporavka tokom kojih lekari strogo naglasavaju da ne smete imati odnose, imam par pitanja:

1. Usled problema tokom skidanja konaca (prevelikog bola i neprijatnosti), izgleda da mi je doca ostavio 2 konca koji podosta vire, a naizgled nemaju nikakvu svrhu, s obzirom na to da je rana maltene u potpunosti zarasla. U dilemi sam da li da se vracam kod lekara na kontrolu, ipak on zna bolje. Plasim se da ti konci ne urastu (ako vec nisu), i da cu morati da cekam i duze od ta 2 meseca da oni ispadnu da bih mogao da nastavim sa "normalnim" zivotom.

2. U poslednjih par dana koza penisa postala je vrlo suva, pa trazim resenje i za taj problem. Znam da je i to normalno, ali opet ne mogu a da se ne zabrinem.

Radije se ne bih vracao tamo da me ponovo cackaju jer imam krajnje lose iskustvo, pa se nadam da ce neko ovde imati odgovore na ova pitanja.

Unapred zahvalan!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Obrezivanje - Postoperativni period
PostPoslato: Uto Mar 12, 2019 10:51 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Apr 19, 2006 12:02 am
Postovi: 1525
Komce obavezno izvaditi, koliko god bilo neprijatno ne treba ti strano telo. Posle 2 meseca su cist visak, rana je zarasla.

Ako mislis na glavic on se sada navikava na nove okolnosti i vremenom ce postati grublji i manje osetljiv. Mozes da probas da mazes nesto, raspotaj se sta, imas gomilu saveta i ovde na forumu


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 272 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: