Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: skidanje mladeza
PostPoslato: Čet Jun 01, 2006 8:24 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jun 01, 2006 8:11 am
Postovi: 5
imam mali mladez u obliku zrna psenice koji me sa vremena na vreme zaboli zbog povredjivanja rubom odece.
misljenja su razlicita ali se svi slazu u jednom a to je da nije maligni, ali neki tvrde kako treba a drugi da netreba dirati.
u pravoj sam nedoumici sta da radim, kod koga da idem. on je tu nekada mi i pravi psiholoski problem kada boli, cini me nervoznom, stalno nosim odecu sa dubokim dekolteom da ga nebih dodirnula slucajno ali je to nemoguce jer ako nisam ja onda je to moj sin u nehatu i igri.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jun 01, 2006 3:28 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Mar 20, 2006 11:18 am
Postovi: 105
e, zaista sta sa mladezima... imam i ja jedan na kozi glave... nisam sigurna da li da ga skidam


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jun 01, 2006 4:58 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Apr 25, 2005 5:17 pm
Postovi: 37
Lokacija: SRB-bg
''97 godine sam u ul.dr.Subotića odstranio dva mladeža, koji su mi pravili ogromne teškoće, psihološke i praktične, jer na leđima što mi je bio, smetao mi je dok ležim, a na vratu iza, uvek kada pomeram glavu ili na kragnu, i tako sam odlučio da ih odstranim.

Prvo ide pregled, pa zakazivanje, pa na operacioni sto, lokalna anestezija, skalper, sečenje, potom igla i šivenje, i sve to trpeti nekoliko nedelja dok ne zaraste.

A sada kako je posle tolike promene?, ne mogu da opišem koliko je bolje, mogu da radim i da se opuštam onako kako želim, i upravo kako obično napravim položaj, jednostavno sve mi je prijatnije i lakše.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jun 01, 2006 11:32 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Dec 05, 2005 12:31 am
Postovi: 599
Lokacija: Kragujevac
More, bolje da se makne, nego da se misli. Inače danas preovlađuje mišljenje da povrede mladeža nisu faktor rizika za nastanak melanoma, ali nema razloga da trpite stalno povređivanje, to jednostavno smeta. Narodsko mišljenje da se mladeži ne smeju dirati je najobičnije sujeverje i neznanje.

_________________
Internet ne sme da bude zamena za posetu lekaru!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Uklanjanje mladeža
PostPoslato: Uto Nov 21, 2006 11:00 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Nov 20, 2006 3:13 pm
Postovi: 4
2000. sam operisala maldeže na ledjima. Smetali su mi jer su se nalazili na liniji brushaltera, stalno sam ih zakačinjala i osećala se neprijatno. Sve je uradjeno pod lokalnom anestezijom, posle 7 dana su mi skinuli konce. Imam tri ožiljka na ledjima, i poprilično su veliki jer je koren bio jako razgranat. Nakon operacije isecak se salje ne ispitivanje. To traje 7-10 dana. Moja preporuka je da, uz konsultaciju lekara, svako kome mladeži smetaju iz zdravstevenih razloga iste i operise.
Ponavljam uz konsultaciju STRUCNOG LEKARA.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 99 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: