slivanje sekreta niz zdrelo

Diskusije o ORL tj. uho, grlo, nos grani medicine. Sve o anatomiji, fiziologiji u patološkim stanjima uha, grla i nosa. Postavite pitanje ili podelite iskustva i savete o tegobama iz oblasti otorinolaringologije.

Moderatori: vlada99, moderato

Odgovori
tajchi
Aktivan član
Aktivan član
Postovi: 109
Pridružio se: Ned Avg 13, 2006 11:33 pm

slivanje sekreta niz zdrelo

Post od tajchi »

Vec dugo vremena ne mogu da se resim slivanja sekreta niz zdrelo.U zadnje vreme taj sekret zaostaje u gornjem spratu zdrela i formira okruglastu nakupinu koju ispljunem.Cesto imam grlobolje koje se stisaju kada ispljunem sekret.Bris grla je o.k.Lekari kazu da ispiram hidrogenom ,ali ne pomaze. Zna li neko neki lek? Pomagajte!!!
dr ivica
Stalni član
Stalni član
Postovi: 3798
Pridružio se: Čet Jul 27, 2006 6:20 pm
Lokacija: Pozarevac
Kontakt:

Post od dr ivica »

Uradite ponovo bris nosa i guse, snimite sinuse, uradite alergoprobe... Ako Vas mrzi da radite ovo, probajte "na slepo" da se lecite sprejem za nos NASONEX, uz istovremenu primenu tableta PRESSINGA - prema uputstvu.
Primarijus dr med. Ivica Zdravkovic, specijalista opste medicine
NEAKTIVAN, osim za savete putem Facebooka.
tajchi
Aktivan član
Aktivan član
Postovi: 109
Pridružio se: Ned Avg 13, 2006 11:33 pm

Post od tajchi »

Poslusacu vas savet!Vec znam da imam prolecne alergije,ali uradicu ostale nalaze i snimak!Hvala puno!
Odgovori