Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Problem sa disanjem?
PostPoslato: Sub Apr 13, 2013 3:15 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Apr 13, 2013 3:01 am
Postovi: 2
Dobar dan, imam 20 godina, pusim svega godinu dana, paklu na dan, evo zadnjih par dana po 3,4 cigare samo na dan... kafu sam pio vise ne pijem... imam problem, kad-kad osetim u plucima nesto kao nedostatak vazduha, sad nisam siguran da je to nedostatak vazduha jer disem normalno, ali u grudima/plucima osetim nesto kao na trenutke da mi neko ubacuje neke loptice u grlo pa onda one pocnu da pulsiraju kada se spuste u pluca, ne znam stvarno kako da vam opisem to, u tom trenutku imam veliki strah od gusenja...nemam nikakve bolove ali to me nekako plasi...osetim kada udahnem kao da je nesto suplje u plucima, au ovo mi je najgore kada ne znam kakk da vam opisem problem...da kazem samo da se lecim kod neuropsihijatra na vma, pijem seroxat 20mg jednom dnevno, ujutru posle jela...imao sam neke napade panike ranije, ali ne znam da li je ovo napad panike, nisam siguran, jer stvarno osetim kao neku supljinu...sta da radim? jel ima neko iskustva sa ovim? :(


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Problem sa disanjem?
PostPoslato: Pon Apr 15, 2013 2:45 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
Можда је ваздух сув па ти то прави проблеме. Да ли можеш да установиш услове под којима ти се јавља тај осећај?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Problem sa disanjem?
PostPoslato: Pon Apr 15, 2013 5:04 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sub Dec 01, 2007 12:38 pm
Postovi: 3083
simptomi su ti u vezi sa napadima panike - procice, ignorisi ih!
a, svakako treba da prestanes da pusis! kad si smanjio na 3,4 dnevno mozes i da prestanes

_________________
Moj YouTube kanal, na kome cu odgovarati na Vasa pitanja:
https://www.youtube.com/channel/UCofiOKZJ3l4XBTjpRaYrbtw/feed
Facebook: https://www.facebook.com/Internet-doktor-1034611066561672/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Problem sa disanjem?
PostPoslato: Ned Maj 05, 2013 9:47 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Maj 05, 2013 9:36 pm
Postovi: 1
Zdravo svima :) Nova sam ovde, pa bih htela da pitam nesto. Pre oko mesec dana sam pocela da osecam bolove u plucima i jaku nervozu, trnu mi ruke i noge, bila sam kod lekara, uradili su mi nalaze krvi, sve je ok, kazu i da su pluca u redu, i EKG, kao i pritisak i puls. Doktorka mi je prepisala lexilium i beviplex, te ustanovila da sam pod stresom i da je to na nervnoj bazi. Medjutim, ja sam jako uplasena, jer i dalje imam iste simptome, a jesam pod stresom i imam strasne emocionalne probleme. Da li neko moze da mi kaze misljenje, jer cu da poludim od muke? :roll: Hvala!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Problem sa disanjem?
PostPoslato: Ned Maj 05, 2013 10:22 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
Иди на масажу леђа, нарочито мишића који се налазе уз кичму.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Problem sa disanjem?
PostPoslato: Pet Maj 10, 2013 6:30 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Maj 10, 2013 6:19 pm
Postovi: 2
Imas astmu, alergiju i nikad to neces moci da izlecis [sem ako si maloletan onda ce te u 85% do 90% proci posle puberteta] , batali cigare i uzimaj pumpice , lekove , i to ti je to, ali cak i te pumpice i ostala sranja imas u vise varijanti [brendova] pa nece svaka imati efekte tako da ces morati da isprobavas i da menjas iz godine u godinu .. sta da ti kazem , u prevodu , "pokvaren DNK koji reaguje na gluposti , polen , trave, prasinu itd." zao mi je srbendo i ja imam iste probleme , ali batalio sam lekove i imam probleme ali ne gusim se preterano , cisto osetno da se kao probudim ujutru u 6 [ tako svaki dan!] bauljam po kuci , nerviram se i nerviraju me svi oko mene i to je to , sklonim se u sobu da budem miran i da me niko ne dira dok sam u tom statusu a kad me to sve prodje onda sam ok stabilan.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 7 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: