Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Paradontalni džep
PostPoslato: Uto Jan 22, 2013 4:32 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Okt 30, 2012 4:43 pm
Postovi: 5
Nešto sam načuo da u skorije vreme postoji "pasta" kojom se ispunjavaju paradontalni džepovi i da njen efekat traje nekih 6 meseci.
Da li mogu da dobijem nešto više informacija kako se zove ta "pasta", mišljenje o njoj i da li se može nabaviti kod nas?
Hvala


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Paradontalni džep
PostPoslato: Sre Feb 27, 2013 2:22 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Feb 05, 2013 12:05 pm
Postovi: 9
rapidrudy je napisao:
Nešto sam načuo da u skorije vreme postoji "pasta" kojom se ispunjavaju paradontalni džepovi i da njen efekat traje nekih 6 meseci.
Da li mogu da dobijem nešto više informacija kako se zove ta "pasta", mišljenje o njoj i da li se može nabaviti kod nas?
Hvala

Ne razumem kakva pasta,Sta to treba da radi pasta u parodontalnom dzepu????Da ga popuni,da ne duva promaja kroz dzep?Ljudi,perite redovno zube,i idite na redovne preglede kod stomatologa-doktora stomatologije.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Paradontalni džep
PostPoslato: Sre Feb 27, 2013 9:05 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Sep 13, 2008 2:07 am
Postovi: 38
Da postoji takvo sredstvo i nije pasta vec gel koji se zove elyzol ali nazalost na nasem trzistu ga nema i sluzi za obesklicavanje parodontalnog dzepa ali ne mozete ga koristiti sami vec to mor da uradi vas stomatolog ili parodontolog.A vi dr Aleksandra ako ne znate nemojte reagovati tako !A svakako se sto se tice posete stomatologu slazem :


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Paradontalni džep
PostPoslato: Čet Feb 28, 2013 4:06 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Feb 05, 2013 12:05 pm
Postovi: 9
Dakle,reč je o leku,koji se aplikuje isključivo od strane lekara-stomatologa,ne može se kupiti u apoteci na recept,niti u prodavnici mešovite robe kao pasta za zube.Moja reakcija je rezultat moje dobre namere,brige o zdravlju i bezbednosti ljudi, i želje da se niko ne dovodi u zabludu.Tako da diskusiju o tome,području,načinu primene,indikacijama i sl.bolje prepustiti stručnim licima.Farmaceutska industrija je u ekspanziji,različiti proizvođači i različiti nazivi lekova istog ili sličnog dejstvenog principa,samo mogu da zbune ljude.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 52 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: