Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Tusonove zlezde ili sta vec !!!???
PostPoslato: Čet Maj 25, 2006 12:32 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Maj 25, 2006 12:02 pm
Postovi: 4
Lokacija: Novi Sad
Imam crvene tackice po rubu glavica vec dugo vremena. Ne bole, ne svrbe, pocelo je od jedne a sad ih ima nekoliko.Prilicno su male. Prva se pojavila pre prvog seksualnog odnosa, i nisam obracao paznju na nju a sada kada mi je devojka spomenula da se lecila od kondiloma svasta mi prolazi kroz glavu ! Da li su to te Tusonove zlezde koje se pominju !? Isao sam kod lekara misleci da su kondilomi ali mi je ona rekla da ne brinem, ali je delovala nezainteresovano pa i dalje nisam siguran..

_________________
aaaaaaaaaaaaaaaaa


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Maj 25, 2006 7:08 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Dec 05, 2005 12:31 am
Postovi: 599
Lokacija: Kragujevac
Koliko si godina imao kada se to pojavilo? I baš je crveno ili više u boji glavića?
Ne liči mi na Tisonove žlezde one su sedefasto-bele. Mada, pošto je to postojalo i pre prvog odnosa onda mi ne deluje kao neka polno prenosiva bolest. Ako ti je doktorka rekla da ne brineš, onda nemoj ni da brineš, to što je delovala nezainteresovano ne znači da bi ti rekla da si zdrav ako nisi, već verovatno ima gužvu ispred ordinacije, pa nema vremena da se baš mnogo bavi objašnjavanjem.

_________________
Internet ne sme da bude zamena za posetu lekaru!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Maj 25, 2006 7:55 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Maj 25, 2006 12:02 pm
Postovi: 4
Lokacija: Novi Sad
pa vise je u boji glavica ali malo modrije, da ne kazem tamnije. Ne znam kada se tacno pojavila prva, ali je bilo sigurno pre prvog odnosa, a ostale su se pojavile relativno skoro. Ja sam mislio da su kondilomi ali sam onda video njihovu sliku. Da nisu u pocetnoj fazi ili nesto tome slicno ???!!!

_________________
aaaaaaaaaaaaaaaaa


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Maj 30, 2006 10:58 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Dec 05, 2005 12:31 am
Postovi: 599
Lokacija: Kragujevac
Zaboravio si godine (opet). Kako sad to izgleda, da li se povlači ili stoji tako kako je i bilo? Površina glavića ne mora da bude potpuno ravna, pošto je to skoro u boji glavića možda je samo malo izraženija pigmentacija. U svakom slučaju, kada se krene sa zagledanjem može svašta da se vidi. Rekoh ti već, ukoliko si to imao i pre prvog odnosa onda nije nešto polno prenosivo.

_________________
Internet ne sme da bude zamena za posetu lekaru!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Maj 30, 2006 11:39 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Maj 25, 2006 12:02 pm
Postovi: 4
Lokacija: Novi Sad
Nisam siguran, ali mislim da se prva pojavila kad sam imao 14-15 god. Sasda imam 22 inace..Izgleda kao tackica bordo boje, malo ispupcena na samoj ivici glavica. Pojavilo se jos par istih bez ikakvih posledica kao sto su svrab, bol i sl. Izgleda kao da je kozica glavica pukla, kao kad nakljestis prst pa se pojavi modro ispod koze, s tim sto se ovo ne povlaci. Ponavljam doktorka kod koje sam bio na pregledu skoro, misleci da su kondilomi u pitanju, nije nista rekla, ali ja i dalje nisam siguran, pa i dalje mazem neke kreme tipa kanesten i biljne preparate za kozu, ali reakcije nema...ne znam sto mi je ciniti...

_________________
aaaaaaaaaaaaaaaaa


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jun 05, 2006 10:23 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Dec 05, 2005 12:31 am
Postovi: 599
Lokacija: Kragujevac
Pa dobro, prvi put se javilo sa 15 godina, pre prvog seksualnog odnosa, kasnije se pojavljuju još neke, ali stoje i ne menjaju se. Za polne bolesti, pa i kondilome, karakteristično je da se menjaju barem na neki način u dužem periodu i da ili rastu, ili se smanjuju, ali retko (tačnije nikad) kondilomi ostaju isti i ne mrdaju godinama. Dakle, ja bih rekao da to nisu kondilomi, ni po boji ni po tome što su te promene statične. Takođe mislim da nije nikakva polna bolest već neka varijacija u okviru normalnog izgleda penisa.

_________________
Internet ne sme da bude zamena za posetu lekaru!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 7 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: