Kako da resim problem?

Pravo mesto za diskusije u vezi sa urinarnim traktom i zdravljem muških polnih organa. Podelite svoje tegobe, pitanja, savete, dileme sa urolozima, seksolozima i lekarima opšte prakse.

Moderatori: vlada99, moderato, admin, Vragolasta Amfibija, Dr.VinkaVukotic

Odgovori
Dastan
Novi član
Novi član
Postovi: 3
Pridružio se: Ned Okt 09, 2011 6:50 pm

Kako da resim problem?

Post od Dastan »

Imam 23 god.U vezi sam s devojkom vec 2 meseca, vec cetvrti put mi se desava da ne mogu da postignem erekciju... Dok se obuceni grlimo,ljubimo on ''puca'' od cvrstine, a kad treba da krenem on oslabi:(( Problema sa masturbiranjem nemam... Jos da dodam da nemam neku zelju za seksom,ona se javlja periodicno (jednom u tri meseca i traje oko nedelju dana)ali tad ludim od zelje.Da napomenem i da je ova moja neiskusna nista sama ne radi,ne dodiruje ga itd... Kako da resim ovu situciju?
Dr011
Stalni član
Stalni član
Postovi: 2290
Pridružio se: Čet Jan 15, 2009 6:10 pm

Re: Kako da resim problem?

Post od Dr011 »

to su uobicajeni problemi na pocetku, bez brige, sve je samo u glavi :wink:
najbitnije je biti potpuno opusten, ne brinuti, ne razmisljati unapred kako ce da ispadne, pustiti da ide sve spontano, da postoji razumevanje i medjusobna podrska...treba vremena da se to nauci i postigne, samo strpljivo i uporno! :)
Dastan
Novi član
Novi član
Postovi: 3
Pridružio se: Ned Okt 09, 2011 6:50 pm

Re: Kako da resim problem?

Post od Dastan »

Hvala, ja sam se malo zabrinuo da nije neki problem,jer mi se ranije nije desavalo to... svestan sam i ja da je problem u glavi,hteo sam da cujem neki predlog kako da se opustim, mislim da je casica radze resenje :)
Odgovori