Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Pomoccccc!!! :O
PostPoslato: Pon Avg 29, 2011 6:04 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Avg 29, 2011 5:58 pm
Postovi: 3
Molim Vas hitno mi treba pomoc,i odgovori na neka moja pitanja..Bicu vam vecno zahvalna,samo otklonite moje sumnje..
Imam 16god,i ikada nisam imala "prvi put"..Medjutim,ovog leta (tacnije 22.0,decko i ja smo se "malili"..On je koristio prste..Nisam osecala nikakav bol,mozda veoma mali.On je svrsio sebi na trbuh dok je mene "prstenjacio".Ali pre toga je izbacio 2,3 kapljice predejakulata(mislim da se tako zove),pa me plasi da li je prstima mogao da mi unese ili spermu ili predejakulat u vaginu,i da li sam tako mogla da zatrudnim? Da li se os predejakulata moze zatrudneti.?Meni menst. kasni 5 dana,a imam je tek dve godine..Ne znam da li je to normalno,neki pricaju da je to normalno zato sto se organizam jos nije navikao,a neki i da nije..Do sada mi je bila,moze se reci,redovna..Mozda zakasni ili porani 2 dana.. U tom nasem,da kazem "odnosu" nije dosla do kontakta polnih organa,a ja sam jos nevina.Koliko vremena je normalno da devojkama kasni menst.? Poslednji put sam je imala 23.07. do 31.07..A imam je na svakih 30,31 dan,a sada mi vec kasni..Trebala je 23.08,a danas je 28.08..I DA LI MISLITE DA LI SAMM BILA U PLODNIM DANIMA??? Mnogo sam se uplasila,i samo o tome razmisljam..Molim Vas pomozite mi odgovorima,sto pre..HVALA VAM UNAPRED! Pozdrav!!!!! :oops:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 49 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: