Bradavica na ledjima

Deo foruma gde možete podeliti svoja pitanja o najvećem ljudskom organu, koži. Kako sačuvati kožu, negovati, kada lečiti kožna oboljenja, kome se obratiti. Posavetujte se o kozmetičkim preparatima i negi kože i kose.

Moderatori: vlada99, mr ph. Silvio, moderato, admin, goranai

Odgovori
Nilles
Novi član
Novi član
Postovi: 3
Pridružio se: Pet Avg 28, 2009 11:58 pm

Bradavica na ledjima

Post od Nilles »

U proteklih 2 dana na ledjima mi je izrasla bradavica. Onako ispupcena i velicine zrna graska. U pocetku sam mislila da je bubuljica velika, a kasnije je ona dobila neki tamno crven izgled. Deluje kao plih pun krvi... Slucajno sam je i povredila, pa je malo krvarila. Obraticu se naravno doktoru u studentskoj poliklinici. Zanima me samo od cega bi mogla da izraste ovako naglo? Imala sam jednu stresnu noc, bila sam premorena i nisam mogla da zaspim do jutra iako sam bila umorna kao nikad.. horor maltene. Znojila sam se, srce mi je lupalo.. uzas
Nilles
Novi član
Novi član
Postovi: 3
Pridružio se: Pet Avg 28, 2009 11:58 pm

Re: Bradavica na ledjima

Post od Nilles »

Bezveze sam napravila frku preveliku.. :oops: Doktor je rekao da je doslo do upale lojne zlezde ispod mladeza. Koincidencija..
Odgovori