Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 10 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: HITNOOOOOO MI JE POTREBNA POMOCCCCCC SVE JE GORE !!!!!!
PostPoslato: Pon Dec 06, 2010 5:28 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Nov 24, 2010 1:57 pm
Postovi: 7
molim vas pomognite mi ,,,kod lekara sam trenutno u nemogucnosti da idem zbog slabih finansija ,,,imam jako crvenilo na glavicu uzaren ko da je vruc tokom ejakulacije
nisam u mogucnosti da izbacim svu tecnost kao da ostane nemam taj osecaj lagodnosti koji je normalan
tokom mokrenja takodje mlaz mokrace je jak ali nemam osecaj Lagodnosti ako znate na sta mislim ko da nisam u stanju da izbacim svu tecnost tokom mokrenja i tokom ejakulacije ...jakoo uzareno crvenilooooo koje mnogo peceeeeee ovaj problem imam vec 2 godine sta moze biti u pitanju Vragolasta Afimija bio bih vam zahvalan kad bi bili u mogucnosti mi malo pomoci sta je ovo TO SU SIMPTOMI:JAKO CRVENILO<OTEZANO MOKRENJE OTEZANA EJAKULACIJA PO NEKI BOL U PREDELU IspoD STOMAKA ILI MOZDDA PREPONA sta je toooooo nije mi jasno ???? PECE KO SAM DJAVO NAKON MASTURBIRANJA


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: HITNOOOOOO MI JE POTREBNA POMOCCCCCC SVE JE GORE !!!!!!
PostPoslato: Pon Dec 06, 2010 5:32 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Nov 24, 2010 1:57 pm
Postovi: 7
spawn2131 je napisao:
molim vas pomognite mi ,,,kod lekara sam trenutno u nemogucnosti da idem zbog slabih finansija ,,,imam jako crvenilo na glavicu uzaren ko da je vruc tokom ejakulacije
nisam u mogucnosti da izbacim svu tecnost kao da ostane nemam taj osecaj lagodnosti koji je normalan
tokom mokrenja takodje mlaz mokrace je jak ali nemam osecaj Lagodnosti ako znate na sta mislim ko da nisam u stanju da izbacim svu tecnost tokom mokrenja i tokom ejakulacije ...jakoo uzareno crvenilooooo koje mnogo peceeeeee ovaj problem imam vec 2 godine sta moze biti u pitanju Vragolasta Afimija bio bih vam zahvalan kad bi bili u mogucnosti mi malo pomoci sta je ovo TO SU SIMPTOMI:JAKO CRVENILO<OTEZANO MOKRENJE OTEZANA EJAKULACIJA PO NEKI BOL U PREDELU IspoD STOMAKA ILI MOZDDA PREPONA sta je toooooo nije mi jasno ???? PECE KO SAM DJAVO NAKON MASTURBIRANJA


da DODAM tamna MOKRACA SEKRET ZGRUSAN TAMNO ZUT BOLJI OPIS NE ZNAM KO BI MOGAO DATI POMOGNITE NEMA KRVI U SPERMI NEMA U MOKRACI
FIMOZA BI VOLEO ISKRENO DA JESTE ALI NE ZNAM NE VERUJEM NORMALNO PREVLACIM KOZICU PREKO GLAVICA U EREKCIJI neke bele taackice se pojavljuju kao mladi zvali smo to sir ispod i mislim da imam te tisonove zlezde ali vrlo malooooo


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: HITNOOOOOO MI JE POTREBNA POMOCCCCCC SVE JE GORE !!!!!!
PostPoslato: Pon Dec 06, 2010 10:02 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jan 15, 2009 7:10 pm
Postovi: 2290
znas kako, svaka promena mora da se pogleda kako izgleda, ne moze se na slepo govoriti i resavati problem dok se ne vidi, po opisu moze da bude ovo, moze da bude ono...a verovatno bi trebalo uraditi i laboratorijske analize...tako da svakako preporucujem odlazak lekaru, potrudi se da to izvedes, zdravlje je uvek pre svega drugog...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: HITNOOOOOO MI JE POTREBNA POMOCCCCCC SVE JE GORE !!!!!!
PostPoslato: Sre Dec 08, 2010 8:47 am 
Korisnikov avatar OffLine Moderator
Pridružio se: Ned Jan 29, 2006 9:59 pm
Postovi: 1910
Meni definitivno lici na infekciju ali moze biti i pesak u bubrezima.
Uradices ovako, ujutru prvu jutarnju mokracu izmokrii u neku providnu posudu i sacecekaj par sati, ako npr imas pesak, koji takodje moze da izazove slicne simptome, natalozice ti se na dnu te posude.
Uzmi tbl Cystone 3x2 i pocni da pijes, one ce ti najverovatnije ublaziti simptome ali ako postoji infekcija ONI JE NECE IZLECITI !!! Uz njih najmanje 2 lira tecnosti dnevno.
Opasno je samo zaleciti infekciju jer se hronicna infekcija prostate nikada vise ne moze izleciti i imaces problema do kraja zivota i patiti se kao mnogi ovde na forumu.
Zato je moj savet da prikrpis pare ili uzmes tudju knjizicu i odes na pregled kod UROLOGA.

_________________
Molim,postavljajte vasa pitanja na forumu jer slanjem meni na pp imate manje sansi da vam bude odgovoreno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: HITNOOOOOO MI JE POTREBNA POMOCCCCCC SVE JE GORE !!!!!!
PostPoslato: Čet Dec 09, 2010 6:11 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Nov 24, 2010 1:57 pm
Postovi: 7
Vragolasta Amfibija je napisao:
Meni definitivno lici na infekciju ali moze biti i pesak u bubrezima.
Uradices ovako, ujutru prvu jutarnju mokracu izmokrii u neku providnu posudu i sacecekaj par sati, ako npr imas pesak, koji takodje moze da izazove slicne simptome, natalozice ti se na dnu te posude.
Uzmi tbl Cystone 3x2 i pocni da pijes, one ce ti najverovatnije ublaziti simptome ali ako postoji infekcija ONI JE NECE IZLECITI !!! Uz njih najmanje 2 lira tecnosti dnevno.
Opasno je samo zaleciti infekciju jer se hronicna infekcija prostate nikada vise ne moze izleciti i imaces problema do kraja zivota i patiti se kao mnogi ovde na forumu.
Zato je moj savet da prikrpis pare ili uzmes tudju knjizicu i odes na pregled kod UROLOGA.



imam 26 godina zar je moguyce u tim godinama imati upalu prostate, zahvaljujem vam na prethodnom odgovoru ...i na savetima Vragolasta afimija uradicu kako ste mi rekli
a cim budem mogao kod urologa trcecim korakom cu ici


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: HITNOOOOOO MI JE POTREBNA POMOCCCCCC SVE JE GORE !!!!!!
PostPoslato: Čet Dec 09, 2010 11:20 am 
Korisnikov avatar OffLine Moderator
Pridružio se: Ned Jan 29, 2006 9:59 pm
Postovi: 1910
Naravno da je moguce narocito ako si seksualno aktivan !!! Upravo zato i kazem da je potrebno da se uradi ispitivanje na infekciju !!!

_________________
Molim,postavljajte vasa pitanja na forumu jer slanjem meni na pp imate manje sansi da vam bude odgovoreno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: HITNOOOOOO MI JE POTREBNA POMOCCCCCC SVE JE GORE !!!!!!
PostPoslato: Pet Dec 10, 2010 4:55 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Nov 24, 2010 1:57 pm
Postovi: 7
sa obzirommmmmmmm da je ovooooooo anonimus reci cu nsiam imao sex godinu dana i vise nisam toliko aktivan jer sam
malo vise izbirljiv po pitanju partnera imao sam neke kombinacije ali nsiam zeleo ni jednu sada imam devojku i treba d aidme kod nje za NG nadam se da to moze da
se zaleci do tada no pitanje je ja bi voleo da je fimoza jer to moze biti simptomi fimoze ? cuo sam da se desva muskarcu uvek skoro to ali u razlicitim dobima godina najcesce je kad si mali i u razvitku u mokraci nemam pesak video sam Nisam normalan teba da idme kod sexologa ali sex mi nije najbitniji cak i retko kada masturbiram
hvala vam na odgovorima i sto pratite cesto moju temu Vragolasta Amfibija i opet sam se unapred zahvaljujem na odgovoru tablete sutr auzimam pa cu probam i da jos jedno pitanje molim vas postoji li neke kreme koje lece infekcije i ako psotoje koje su ? hvala unapred jos jednom


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: HITNOOOOOO MI JE POTREBNA POMOCCCCCC SVE JE GORE !!!!!!
PostPoslato: Pet Dec 10, 2010 10:25 am 
Korisnikov avatar OffLine Moderator
Pridružio se: Ned Jan 29, 2006 9:59 pm
Postovi: 1910
Fimoza je suzena kozica i ona ne daje te znake, crvenilo i peckanje pri mokrenju su znaci infekcije ili peska...ili neke iritacije, npr alergican si na prasak, na sinteticki ves i slicno.
Posto neces da ides kod lekara da ti se urade analize na infekciju, prilikom sexa za NG koristi kondom jer ako je infekcija u pitanju, mozes da zarazis partnerku.
Jos jednom napominjem mogucnost da uzmes tudju knjizicu ( ako nemas svoju overenu ili nemas para da platis pregled) i sa njom odes kod lekara.

_________________
Molim,postavljajte vasa pitanja na forumu jer slanjem meni na pp imate manje sansi da vam bude odgovoreno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: HITNOOOOOO MI JE POTREBNA POMOCCCCCC SVE JE GORE !!!!!!
PostPoslato: Pet Dec 10, 2010 2:30 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Nov 24, 2010 1:57 pm
Postovi: 7
Zahvaljujem na svim savetima ........odlcian forum :)))))) cemo vidimo nesto da iskombinujem moram hvala vam jos jednom na odgovorima Vragolasta Amfibija


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: HITNOOOOOO MI JE POTREBNA POMOCCCCCC SVE JE GORE !!!!!!
PostPoslato: Pet Dec 10, 2010 9:45 pm 
Korisnikov avatar OffLine Moderator
Pridružio se: Ned Jan 29, 2006 9:59 pm
Postovi: 1910
:wink:

_________________
Molim,postavljajte vasa pitanja na forumu jer slanjem meni na pp imate manje sansi da vam bude odgovoreno.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 10 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 26 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: