Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Problem-molim hitan odgovor
PostPoslato: Pet Okt 15, 2010 5:50 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Okt 15, 2010 5:32 pm
Postovi: 3
Duze vreme mozda od moje 10e godine pa do sada do moje 13-e skoro 14 ne vodim higijenu penisa nikako,bukvalno....Kozicu glavica ne mogu da prevucem preko glavica,jedva to uradim do pola,dotle je otprilike cist,a ispod dublje mi se stvara prljavstina koja je zalepjena za glavic...Zaboravio sam kako se zove,ali znam da je to ona resica koja veze kozicu i glavic i imam osecaj da je prekratka i kada bih prevukao kozicu preko glavica da bii uzasno bolelo..Veoma se plasim da razgovaram sa roditeljima o tome,jer bi oni poludeli i odmah me vodili kod doktora...sada imam 13 godina,i otrilike 4 godine posle prestanka brige mojih roditelja sam prestao sa higijenom.....sta da radim,kako da pocnem sa prirodnim oporavkom ako je moguc,posto se operacije plasim..nemam nikakve simtome,lako se olaksavam,nemam peckanja niti slicno..Bitno mi je da kozica predje glavic,a ona to ne moze vec poduze vreme a i ja se malo plasim svega toga,plus imam visak kozice sto meni jos otezava to...Kada bih obrezao kozicu i kada bi mi glavic ostao bez kozice da li bi to bilo ok?? I pitanja iz licnog iskustva:Da li se tokom obrezivanja kozice-odnosno operacije daje anestezija,odnosno uspavljivanje ?? Molim brz odgovor !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Problem-molim hitan odgovor
PostPoslato: Pet Okt 15, 2010 8:59 pm 
Korisnikov avatar OffLine Moderator
Pridružio se: Ned Jan 29, 2006 9:59 pm
Postovi: 1910
Naravno da se daje anestezija !!! Nekad se uspavljuje, nekad je u pitanju lokalna. I tako je operacija brzo gotova. Posto si rekao da ti je i resica kratka, jedini nacin da to resis je operacija, jer se ta resica ne moze rastegnuti nikakvim mastima i slicno.
Znam da ti je sada neprijatno, ali zamisli da cekas jos par godina kad budes trebao da imas sex (ako vec nisi) i da ti bude blam zbog te prljavstine. Znaci, kazi lepo roditeljima, nema razloga da polude i sigurno nece. A oni ce te vec odvesti kod lekara pa sta ti on kaze.

_________________
Molim,postavljajte vasa pitanja na forumu jer slanjem meni na pp imate manje sansi da vam bude odgovoreno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Problem-molim hitan odgovor
PostPoslato: Sub Okt 16, 2010 2:00 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Okt 15, 2010 5:32 pm
Postovi: 3
Ok,hvala ti.....Znaci daje se anestezija i traje celo vreme tokom operacije tako da nista necu osetiti???? Da li posle moze doci do komplikacija i koliko traje oporavak,da li cu morati sve to da mazem necim,da ispiram da pijem lekove,posle koliko dugo vremena cu moci da se bavim normalnim aktivnostima posle operacije ???? Operacija koju spominjes je obrezivanje,odnosno odstranivanje kozice glavica u potpunosti ?? A sta se desava sa frektulumom ili kako god ??


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Problem-molim hitan odgovor
PostPoslato: Pon Okt 18, 2010 10:52 pm 
Korisnikov avatar OffLine Moderator
Pridružio se: Ned Jan 29, 2006 9:59 pm
Postovi: 1910
Na sva ova pitanja imas odgovore u temi o Suzenoj udnoj navlaci i Kratkom frenulumu.

_________________
Molim,postavljajte vasa pitanja na forumu jer slanjem meni na pp imate manje sansi da vam bude odgovoreno.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 31 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: