Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 
Autor Poruka
 Tema posta: ED - Molim za strucnu pomoc...
PostPoslato: Uto Avg 03, 2010 4:50 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Avg 03, 2010 4:09 am
Postovi: 13
ZNAM DA JE MOJE IZLAGANJE PROBLEMA DUGO ALI MOLIM VAS PROCITAJTE I POMOZITE NA BILO KOJI NACIN, UTEHA JE DOBRO DOSLA! Imam 22 godine, imao sam puno cura do sad, sa desetak njih sam imao seksualne odnose, veoma retko mi se desavalo da ne uspem da dozivim erekciju a i kad se desavalo nije dugo trajalo, uglavnom je uvek sve bilo uredu i cesto sam imao utisak da su i cure zadovoljne. Sa zadnjom devojkom s kojom sam bio samo 20ak dana sam imao seksualne odnose, prvog puta s njom nisam uspeo da dozivim erekciju i te veceri sam odustao, vec narednog puta sve je bilo uredu i s njom sam imao veoma dobar seks za vreme koje smo proveli zajedno. Desavalo se da nekada i do 2-3 puta imamo odnose u istom danu, cak i u razmaku od samo 3-4h, uvek sam dozivljavao orgazam, uvek je sa erekcijom bilo sve uredu! Isto tako i sa samozadovoljavanjem, kad god pozelim, kad god gledam neke 18+ sajtove ili filmove sa lakocom dozivim erekciju a samim tim i orgazam! I da predjem na stvar, problem se javio i sa sadasnjom curom s kojom sam 2 meseca u vezi, pre njene odluke da imamo odnose cesto me je cak i iz dana u dan zadovoljavala, ne oralno ali rukom, ni jednom se nije desilo da ne dobijem erekciju, cak sta vise imao sam osecaj i utisak da bih istog trenutka mogao opet i kada je dosao trenutak da to uradimo iz cista mira nista od erekcije! Prvog dana sam mislio da ce biti kao i svakog puta medjutim problem se oduzio i evo traji vec 7-8 dana...Juce smo napokon uspeli da imamo odnose, doduse nije bio konstantno u potpunoj erekciji ali sam se osecao odlicno, i kad god bih pomislio na nesto sto me uzbudjuje erekcija bi postala bolja, tad sam uspeo da se izkontrolisem i uspesno sam doziveo orgazam! Danas smo posle par pica probali opet i nismo uspeli ( moram da naglasim da sam cele veceri dok smo sedeli u drustvu razmisljao samo o tome kako cemo posle otici u krevet i kako cemo imati odnose, mogu slobodno da kazem, bio sam opterecen time da uspe i sada sam! )

I na kraju cu izloziti jos neke sitnice koje znam i verujem da veoma puno uticu na mene, moje samopouzdanje itd. da bi doktori, strucna lica i ljudi koji ovo procitaju mogli lakse da izraze svoje misljenje! Priznajem da jesam hipohondar, i oduvek kad god bi me nesto zabolelo uvek sam ciljao i sumnjao na najgore i time opterecivao sebe, to me plasi ali uvek sam nekako uspeo da se izborim sa demonima i prevazidjem problem, znam da psiha i moje razmisljanje o problemima previse utice na mene, negativno. I od tog prvog puta kad mi se s tom curom desio problem sa erekcijom stalno razmisljam o tome kako da to popravim, da popravim utisak koji sam ostavio kod nje, cak i kod kuce, cak i kad nisam s njom, previse opterecujem sebe time, kad sam s njom samo razmisljam o tome da pocnemo nesto da vidim dal ce uspeti a kad pocnemo konstantno razmisljam o tome dal ce biti erekcije, pa zasto nece, pa kad ce itd...isto tako razmisljam previse o tome sta ona razmislja, da nije pomislila nesto lose o meni, da nisam dovoljno musko za nju, "e sad cu da se pokazem" :) :( itd...a da ne pricam o tome sto i pored ovog problema imam i privatne, ucestale svadje s ocem koje me dovedu do ludila, nedavna svadja s najboljim prijateljem koja me itekako potresla i jos uvek me muci, bivsa cura koja me je prevarila dok sam sluzio vojsku i ako sam sebi necu da priznam jos uvek sam ogorcen zbog toga a sve te stvari su ako ne usko ali jesu povezane na neki nacin s mojom sadasnjom curom!

Ne osecam bol, imam jutarnje erekcije, nekad ne zapazim, nekad nisu jake ali ih imam i verujem da je ceo problem u mojoj glavi ali mi je potrebno da cujem strucno misljenje, dajte neki savet, izlozite neki slican problem jer znam da ih ima, cak i rec utehe je dobro dosla i ako ima resenja za to da malo umanjim stres ( bez lekova ) i umanjim napetost u tom datom trenutku! HVALA VAM UNAPRED


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 107 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: