Bubuljica

Pravo mesto za diskusije u vezi sa urinarnim traktom i zdravljem muških polnih organa. Podelite svoje tegobe, pitanja, savete, dileme sa urolozima, seksolozima i lekarima opšte prakse.

Moderatori: vlada99, moderato, admin, Vragolasta Amfibija, Dr.VinkaVukotic

Odgovori
Brajan
Stalni član
Stalni  član
Postovi: 52
Pridružio se: Uto Apr 14, 2009 8:49 pm

Bubuljica

Post od Brajan »

Imam jedan problem,vrv nije nista ali za svaki slucaj da pitam...
Negde na sredini penisa izmedju testisa i glavica mi je prvo izasla kao neka mala crvena bubuljica i sada posle 2 dana mi se kao zagnojila,odnosno vidim da ima nesto belo/zuto unutra..kada pokusam da je iscedim boli me,sta da radim da sacekam jos pa da je iscedim i da stavljam alkohol ili sta?
HVALA UNAPRED POZDRAV!
zenlee
Aktivan član
Aktivan član
Postovi: 360
Pridružio se: Čet Jan 10, 2008 8:52 am
Koliki je zbir brojeva cetiri i pet: 5
Lokacija: Sr.mitrovica

Post od zenlee »

Sacekaj jos par dana najverovatnije je bubuljica povuce se.
Testosterone man
dejo
Novi član
Novi član
Postovi: 30
Pridružio se: Ned Mar 15, 2009 3:31 am

Post od dejo »

Nemoj je cediti, moze se desiti da ti se upalni proces prosiri.
Eventualno mozes da je namazes nekom antibiotskom mascu, npr. eritromicinom, ili da uzmes klindamicin gel, mada je on slabiji
Dr011
Stalni član
Stalni član
Postovi: 2290
Pridružio se: Čet Jan 15, 2009 6:10 pm

Post od Dr011 »

najverovatnije je bubuljica kao i bilo gde na telu, pogotovo ako ti je uz koren dlake...ako ne prodje brzo onda se pregledaj da ne ispadne nesto drugo, ali ne bi trebalo... :wink:
Odgovori