Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Zaključan forum Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 5 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: drhtanje ruku
PostPoslato: Sre Avg 04, 2004 6:51 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jul 28, 2004 6:33 pm
Postovi: 7
da li je moguce izleciti drhtanje ruku?To kod mene traje od kad znam za sebe tacnije prvi put od kad se secam da mi se tresu ruke bilo je u IV,V razredu osnovne skole.E sad problem je i u tome sto mi se desna trese vise nego leva "zvucim k'o neka baba":D ali ja misli da to ima neke veze sa operaciom ruke koju sam slomio 1999 god,mada znam da ima veze i sa "glavom" posto imam tripove kad me neko gleda kada radim nesto sa rukama tipa:potpisivanje,kucanje,kada jedem tj. kada koristim pribor za rucavanje onda se bas tresssssuuuu itd... pomazite sta da radim kome da se obratim???


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Avg 06, 2004 1:05 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jul 28, 2004 6:33 pm
Postovi: 7
dobro vam funkcionise forum :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Avg 06, 2004 2:04 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jul 13, 2004 2:57 pm
Postovi: 16
forum funkcionise pristojno, pogotovo kad najvece pricalice nisu na odmoru ili (ne daj boze) u losoj fazi.
Ako je tvoj jedini problem tresenje ruku (iz bilo kog razloga), bas ti zavidim. U svakom slucaju, ako ti to smeta, svrati kod neuropsihijatra. Nije, strasno, ja sam juce bila prvi put (u Palmoticevoj) i ispricali smo se lepo u cekaonici (skoro da nije bilo potrebe da ulazim u ordinaciju). Od svih stvari koji me godinama muce, dobila sam odbranu u vidu bromazepama (leksilijum) 3 x dnevno. Ali, videcemo... Mozda ti pomogne, u svakom slucaju nebi trebalo da skodi (ukoliko te ne isprepadaju slucajevi u cekaonici).
Pozdrav, Lidija


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Avg 10, 2004 4:52 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Apr 06, 2004 2:00 am
Postovi: 1003
...............


Poslednji put menjao danka dana Sre Feb 23, 2005 12:21 pm, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Avg 10, 2004 5:57 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jul 28, 2004 6:33 pm
Postovi: 7
Citiraj:
U svakom slucaju, ako ti to smeta, svrati kod neuropsihijatra. Nije, strasno, ja sam juce bila prvi put (u Palmoticevoj) i ispricali smo se lepo u cekaonici (skoro da nije bilo potrebe da ulazim u ordinaciju


ma ne bojim se ja neuropsihijatra nego mrzime da odem u studentku ambulantu i kad god odem ili su na odmoru ili zaboravim ili nisu tu!U svakom slucaju morao bi da odem kod doktora ali me prvenstveno interesovalo da li se moze izleciti.Uh... dobro je da moze ono stvarno me sramota tih mojih ruku ,ovako krshan covek a ruke mu se treessssu :D :D !


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Zaključan forum Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 5 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 15 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: