Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: dge se moze uraditi koronarografija privatno
PostPoslato: Pon Jun 09, 2008 1:41 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jun 09, 2008 1:38 pm
Postovi: 1
Molim Vas, da li neko zna gde se koronarografija moze uraditi privatno, npr u Bg? Znam da se radi u okviru z.zastite, ali je cekanje jako dugo, pa me interesuje da li se moze uraditi brze privatno.
Pozdrav i hvala,
Marija


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Jun 17, 2008 7:39 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sub Dec 01, 2007 12:38 pm
Postovi: 3083
koronarografija se ne radi privatno, ni u "trenucima najgoreg ludila" sto bi rekao narod....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Jul 15, 2008 5:09 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jul 14, 2008 3:27 pm
Postovi: 17
Koronarografija se radi u medicinskim centrima.Znam da se dugo ceka...ali tako vam je to.Sremska Kamenica,Institut za kvb "Dedinje"..i ne znam za KBC srbije...pretpostavljam da da.A,za ostale ustanove u Srbiji ne znam.Nema puno ustanova koje rade koronarografiju(zato se dugo ceka...cak i po godinu dana).Jedini nacin da se nesto malo ubrza je da se pacijent uputi na bolnicko lecenje pa da mu se to uradi u vec pomenutim ustanovama.Znam da zvuci bezveze...ali pacijenti koji zahtevaju hitnu koraonarografiju bivaju primljen odmah da se to uradi (ili u najkracem mogucem roku).Za sve one za koje mogu da cekaju..zna da se i oduzi.Zavisi i kakav je nalaz ergo testa


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Avg 03, 2008 3:32 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Feb 08, 2007 8:45 pm
Postovi: 26
Lokacija: beograd
drbgd je napisao:
koronarografija se ne radi privatno, ni u "trenucima najgoreg ludila" sto bi rekao narod....


zaista?

@drbgd
ima klinika u Bg(da ih ne reklamiram)koje rade koronarografije da li u ludilu ili ne ali rade;znate ih vi sigurno koje su...

@nataly_lux
KCSrbije koliko ja znam trenutno je najjaci sa stucnim kadrom za koronarografije,dezuraju za akutne infarkte("Dedinje"ne(odnosno samo za exkluzivu i "prijatelje"))Kc B.Kosa...VMA...KC Zvezdara...
S.Kamenica i "Dedinje" nisu "sveto pismo";uzgred "Dedinje"je prevashodno za hirurgiju srca..imaju oni i interventnu i neinvazivnu kardiologiju ali,ali
znate,san svakog hirurga je da ima jednu operaciju dnevno...dir."dedinja"je hirurg i ostvario je svoj san...za ostalo...sad im je otisao i mozda posle prof.R.B. najbolji kardiolog.....
moj savet je:
KCS i akademik prof.Dr.M.Ostojic i njegov tim(doktori D.S; S.S; B.B; D.O; V.V ps:prof.M.Nedeljkovic)

jer su treba to otvoreno reci kapa srpske interventne kardiologije danas......


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 33 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: