Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: crvene tackice
PostPoslato: Čet Avg 11, 2005 9:35 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Avg 11, 2005 9:24 pm
Postovi: 1
Sa devojkom sam 3 meseca, odnose imamo zadnjih mesec ipo dana.
Sve je bilo ok, ali su mi se nakon zadnjeg odnosa pojavile crvene tackice na glavicu penisa. Devojka je takodje nakon tog odnosa pocela da oseca svrab, ali nikakvih drugih promena nema( ranice, bradavice...)
Ni jedno ni drugo nismo imali odnose sa drugim osobama. Sta je to i jel neko zna kako se leci? :(


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: ajde pomoc !!
PostPoslato: Pet Okt 14, 2005 4:14 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Okt 14, 2005 3:57 pm
Postovi: 3
Posle odnosa pojavile su mi se crvene tačkice na glavi penisa,znai ovako ovo je prva devojka sa kojom sam spavao bez kondoma e sad pre neko vece kad smo spavali nisam koristio kondom i posle seksualnog odnosa kad sam otisao u wc da uriniram primetio sam na vrhu glavica jednu crvenu tackicu mada se nisam obazirao na nju e sad sinoc sam isto imao seksualni odnos sa njom bez kondoma i posle odnosa tj psole pola sata kad sam otisao u wc video sam bas dosta crvenih tackica ali ne na samom glavicu tu se mozda 3-4 pojavile vec ispod glavica kad zavrnete kozicu tu su se pojavile te crvene tackice. mislim znam da nije nikakva polna bolest jel da je neka bolest ne bi se ti simptomi pojavili odma posle odnosa. mada bez obzira na to u prblemu sam ne zelim bez veze da idem kod urologa ili dermatologa ali me bas zanima jel se jos nekome desilo i sta je to tj sta moze da bude... ja mislim da je to od sekreta ili tako nesto stvarno nisam pametan nisam uplasen nesto ali opet bilo bi lepo kad bi neko mogao da obajasni ...????
rekao sam drugaru i on je rekao da mu se jednom pojavilo i da je posle 2 dana nestalo i da se vise nije pojavljivalo... znam da sam malo produzio tekst ali dobro OCEKUJEM DA CE RECI NEKO NESTO PAMETNO!! HVALA LJUDI!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Okt 15, 2005 7:39 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Mar 20, 2005 3:39 am
Postovi: 106
Te tackice mogu da se pojave kada je gljivica Candida u pitanju. Nije strasno, ali zahteva lecenje oba partnera. Prema tome, devojka ginekologu, ti dermatologu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Okt 16, 2005 5:13 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Okt 14, 2005 3:57 pm
Postovi: 3
sprle je napisao:
Te tackice mogu da se pojave kada je gljivica Candida u pitanju. Nije strasno, ali zahteva lecenje oba partnera. Prema tome, devojka ginekologu, ti dermatologu.




ok a to znaci da ona ima tu candidu ili ??


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Okt 16, 2005 2:25 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Mar 20, 2005 3:39 am
Postovi: 106
Logicno da je ona ima, obzirom na to da ti se posle odnosa pojavilo to crvenilo. Sad je imate oboje. Neka ode ginekologu, to nece proci samo, a ti dermatologu da vidi sta je. Lici na to, mada mozda i nije. U svakom slucaju, javite se doktoru da vas pogleda. Ako i je Candida, nije strasno, normalno stanuje u vagini, da se izleciti kad nabuja.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Okt 16, 2005 4:28 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Okt 14, 2005 3:57 pm
Postovi: 3
sprle je napisao:
Logicno da je ona ima, obzirom na to da ti se posle odnosa pojavilo to crvenilo. Sad je imate oboje. Neka ode ginekologu, to nece proci samo, a ti dermatologu da vidi sta je. Lici na to, mada mozda i nije. U svakom slucaju, javite se doktoru da vas pogleda. Ako i je Candida, nije strasno, normalno stanuje u vagini, da se izleciti kad nabuja.


ok hvala


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 37 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: